Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Abrahamerek! Vagytok még?

Abrahamerek! Vagytok még?

Figyelt kérdés

A megyémben senkit nem ismerek aki szereti Abraham Mateo-t. Írjon ide aki ismeri. Kort is lécci. És ha van kedvenc zeneszám az is jöhet.

13/l



2015. dec. 8. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem véletlen nem ismersz senkit sem.
2015. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
EGy sokadik szutyok filléres Justin Bieber másolat, rengeteg van ilyenből, nem csoda hogy nem ismeri senki.
2015. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze........nem ez volt a kérdés
2015. dec. 9. 15:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésre válaszolok. Ahogy látod: NINCSENEK!
2015. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:/ ok
2015. dec. 10. 18:34
 6/14 anonim válasza:
15/L a kimondott kedvencem az új albumáról az Así es tu amor.:) de az összes számát szeretem :) véleményem szerint iszonyatosan tehetséges, és ő is fejlődik. 17 éves korára olyan színvonalat ért el, ami azért valljuk be nem semmi.:D bár én nem mondanám magam Abrahamernek, mivel én nem csak példaképként tekintek rá, azért egy nap jó lenne vele leülni meginni valamit vagy csak szimplán beszélgetni.:D
2015. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
16/L Én sem mondanám magam kimondottan (nagyon) Abrahamernek, de szeretem a zenéjét és amennyire barátnőmön keresztül megismertem szimpatikus srácnak tűnik és majdnem annyira lökött mint én vagy barátnőm.:D It's you, Señorita, Old school :D Ne foglalkozz az utálókkal, mivel mindenki aki utálkozik csak irigyek és unatkoznak. Ahogyan ő is mondta Az utálók nélkül unatkozna.:)
2015. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A spenótot is utálják sokan, még sem mondják hogy csak azért mert irigyek rá...


Az meg elég nagy szegénységi bizonyítvány valakiről, hogy csak azért nem unatkozik, mert vannak akik utálják...

2015. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Először is az, hogy a spenótot hasonlítod valakihez az nem teljesen oké, mivel a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ez kb olyan, mintha azért mennél el szemészetre, mert lyukas a fogad.

De gyanítom (mint mindenkinek) neked is vannak utálóid.;) És a kérdés pedig azokhoz szólt, akik Abrahamerek, nem pedig azokhoz, akik azt sem tudják kicsoda és nem tudják hol kezdte. Mindegy is, nem fokozom tovább, nem is igazán érdekel, de azért annyi lehetne bennetek, hogy megtartjátok magatoknak a véleményetek, mivel senki sem kíváncsi rá.:) Ha azok leszünk majd megkérdezünk.;)

2015. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
És kérlek 60-as IQ alatt ne írjatok, mert ezt már fáj visszaolvasni is..XD Egy szint alá nem kéne lesüllyedni..bár nektek már késő.:/
2015. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!