Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Zenon kérdése:

Szeretnék megtanulni gitározni, milyen akusztikus gitárt ajánlotok kezdésnek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olcsóbbat,légyszíves!Köszi!
2010. márc. 22. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

akusztikus gitáron akarsz megtanulni?

Hát, először is, ha könnyűzenét akarsz játszani, akkor inkább fémhúros gitárt javaslok, semmiképp nem nylon húrost. Az ibanez jó gitárokat gyárt:) Csak ajánlani tudom, vagy Cort esetleg..

2010. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Atlantisz.

Tapasztaltam, és tényleg nagyon jó! :D

2010. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 23. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
de akusztikus gitáron akarsz megtanulni játszani? Vagy elektromoson akarsz, csak valaki elhitette veled hogy akusztikuson kell kezdeni?:)
2010. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, min tanulsz. Hagyományoson jobb, mert alap dalokat jobban fogsz hallani, mert tisztább a hangja. De ezt te döntöd el. :D

2.voltam

2010. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van egy srác, egy távoli ismerős, aki ezt mondta, hogy jobb lenne akusztikuson tanulni, mert az könnyebb, aztán váltsak elektromosra.Ő így tanult meg, és bandában játszik, már túl van egy csomó koncerten, tényleg nagyon jól ,,szólózik". :)

Szóval innen vettem, bár elektromos gitár érdekel,

(szépnek találom az ,,akusztikus hangzást" is.)

2010. márc. 24. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!