Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Children of Bodomhoz hasonló...

Children of Bodomhoz hasonló zenekarok? vélemény az új albumról?

Figyelt kérdés

8 éve hallgatom őket ,de stílusjegyekben hasonlóval nemtalálkoztam.


köszi a választ!



2015. dec. 9. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

mert nincs hasonló :)

nekem sulis időben volt a n1 zenekar, ami már 12-13éve volt... de azóta nekem már unalmassá vált, bár évente 1-2x előveszek pár számot

új album egyszer ment le nálam, de nem maradt bennem


pont azért volt kiemelkedő a sok skandi metálból, mert többféle stílust kevertek és ezáltal egyedi a zenéjük


a másik favorit az Amon Amarth, de ezzel is hasonló cipőben járok :D

Bár lehet az is probléma, hogy skandináv metálon nőttem fel, úgyh ezekbe már beleuntam :)

néhanapján azért még jó egyet zúzni rá :D

2015. dec. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Clairvoyant ***** válasza:

Pont ugyanolyat nem fogsz találni, de hasonló a Kalmah, a Norther és az Imperanon (talán legjobban az utóbbiak koppintották Bodomékat, az utolsó lemezüket szerettem anno).


Az új album pedig szerintem nagyon szerethető lett, de az a típusú cucc, amit sokszor meg kell hallgatni, hogy megragadjon, hogy kijöjjenek az apróságok. Az, hogy fél hanggal lejjebb mentek, szerintem javított a korábbi hangzásukon.


Igaz, én múlt évben szerettem meg az "Are You..." lemezt is, azt sem tudtam hova tenni közel 10 évig, most már közel hibátlannak tartom.

2015. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hasonlóakat már leírták és bocsi a 2 évért:D

Egyetértek, hogy többször hallgatós a cucc, akár csak az RRF volt nekem anno. Az összes albumuk hibátlan vagy közel hibátlan számomra, kivéve az RRF és az IWC.

Véleményem az IWC-ről:

A borítókép nem rossz. Számok, amik tetszenek az albumról kb. 3-4 db. van. De lehet, hogy csak nagyon sokszor kéne hallgatnom a többit, de valahogy még mindig nem adta. A legjobb ezek közül szerintem a Suicide Bomber. Az albumhoz készült klip talán a valaha készült legrosszabb. Alexi hangja szintén hagy kívánni valót maga után. Viszont a Cruel Summer című feldolgozás jól sikerült! Amihez lehet hozzá járul, hogy kb. 2 évvel ez előtt ( 2015-höz képest 2 éve ) rögzíthették... ( hallhattuk egy HoB-ról készült videóban is )

Szvsz. összességében egy Halo of Blood után sokkal jobbat várt az ember. MINDEN tekintetben. Van benn pozitívum, vannak jó dalok mint említettem, főleg a kiemelt darab sokszor hallgatós, de én akkor ott csalódtam. A HoB hibátlan volt, aminek tökéletes előszele volt a Holiday at Lake Bodom.

Mint ahogy remélem, hogy a jövőre megjelenő album előszelét tapasztaltuk meg most a " 20 YEARS DOWN & DIRTY " kapcsán és újra egy odab_szós albumot tesznek le az asztalra. :) Én ebben bízom és nem vagyok egyedül.

2017. dec. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!