Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! Ettől még én...

Directionerek! Ettől még én is directionernek számítok? Vélemény? UTÁLKOZÓK KÍMÉLJENEK!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a One directiont,nem tudnám elképzelni az életemet nélkülük.De azt mondják a rajongók hogy az igazi rajongók csak őket szeretik.Én viszont más előadókat is sokat hallgatok(Demi Lovato,Avicii legfőképpen)Ez nagy baj?

2015. dec. 9. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem baj, majd kinövöd.
2015. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nem tudnám elképzelni az életemet nélkülük." xDDD


Ezt nem gondolhatod komolyan :"D


Én rappet hallgatok. Busta/Essemm nálam a kezdetek óta az első... De mellettük én is hallgatok más előadókat. Ez nem probléma. Egy előadó zenéibe előbb utóbb belebolondulsz...

2015. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Erre a kérdésre tényleg csak annyit lehet válaszolni hogy majd kinövöd.
2015. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel:D Ne aggódj:)
2015. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra azért már magamtól is rájövök,hogy azért khm.Nem a hangjuk miatt rajong értük a többség.Tőlem bárki megkérdezi,mi a kedvenc együttesed,rávágom,hogy Fall out boy!De Niallbe akkor is szerelmes vagyok.És igen majd kinövöm:)
2015. dec. 10. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy Directionernek számítasz. Nekem is van 2 másik kedvenc bandám rajtuk kívül.:D
2016. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az igazi directioner az az,aki bármikor kitart velük és mindegyiket ugyan úgy szereti.Annyi olyan ismerősöm van,aki azt mondja magáról,hogy directioner,de egy olyan zenét sem ismernek,amit nem videósítottak meg(asszem így mondják,nem tudom :)). De persze nem csak erről számít. És szerintem nem baj,ha más számokat is szeretsz, de ha kéne válassz közöttük és a másik előadó között,akkor őket választanád! De szerintem,akkor vagy igazi directioner,amikor már tudsz mindent,amit kell róluk és ismered(már amennyire lehet) én például twittert és instagrammot is csak azért nyíitottam,hogy tudjam követni őket,mindennapjaikat. Kövess be update oldalakat és megtudod hol voltak minden nap. De mégis az a legfontosabb,hogy minden tagot ugyan úgy szeress. Sokan úgy vannak,hogy pl. Louis a kedvencem, Niallt nem szeretem,csakis Louis miatt hallgatom őket. Na az ilyen lányokat nem állhatom. Ha követed mindennapjaikat és szereted őket nem pl, úgy,hogy a szerelmeid,hanem testvéreid,akkor igazi directioner vagy. És nem,nem növöd ki ezt. Mások nem értik,de,amikor megeretsz egy bandát és igazi fan vagy,akkor mindig is szeretni fogod őket.

Szeretettel, directioner társad. Testvér.

2016. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!