Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » DIRECTIONEREK! aki nem szereti...

DIRECTIONEREK! aki nem szereti Niallt! miért nem szeretitek? Hogy tudja az directionernek nevezni magát?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 01:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ezt én sem tudom. :P nekem Niall a kedvencem, én imádom őket! nem teszek közöttük különbséget.

az nem Directioner aki különbséget tesz és az egyiket nem szereti a másikat igen. ez nem így megy! nem tudom annak mit ártott Niall, aki nem szereti. :P

2014. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Amikor ilyeneket hallok h mindenkit szeretek a bandába kivève.....fuu.akkor mindig olyan mèrges leszek...annyira igazságtalan pedig olyan aranyos ès tehetsèges..aki utálja az elöbb gondolkozon el h mièrt is.melesleg az nem igazi Directioner,mert abba a szóba az egèsz banda kivètel nèlkül beletartozik...Directioner 4ever<333
2014. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
legalább van aki eggyet ért velem.:3
2014. jan. 15. 16:45
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Directioner family összetart!!:))<33
2014. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 harryhazzaberry válasza:
100%
Szerintem azert mert nemtetszik nekik ahogy kinez es nem tudjak milyena szemelyisege.. mert igazabol mind az 5uknek hasonlo szoval csak a kulso maradt. Eleg alaptalan szerintem oket nem kene directionereknek hivni mert az az egesz bandara utal. Sztem Niall a legealegcukibb. Harry utan :* #Niallanator forever
2014. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:3
2014. jan. 16. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:
talán mert ír? én csak erre tudok gondolni vagy a külseje miatt?
2014. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 M.Noémimaja válasza:
51%

a "rajongók" akik nem szívlelik Niallt az azért van mert: Szerintük csak aranyos

Nincs benne semmi plusz

és amin majd nem sírva fakadtam

Nem tehetséges!

Nos az ilyenek minek is valják magukat Directionernek?

Csak onnan tudom , mert van az ismertségi körömben ilyen.

Nekem rosszul esett, akkor mit gondolhat Niall.

Úgy kitagadnám őket a Directioner Family-ből!

Ti nem?

2014. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igen tényleg ki kéne őket tagadni.:)

amikor azt látom hogy olyanokat írnak neki hogy csúnya meg hogy tehetségtelen, nincs hangja, jobb lenne ha nem lenne a bandában akkor legszívesebben megölelném és elmondanám neki hogy mennyire aranyos és tehetséges.:3 <3

2014. jan. 19. 17:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos...
2014. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!