Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írni szeretnék egy rock zenét...

Írni szeretnék egy rock zenét de hogyan?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam hogy először megírom a szöveget és utána rá a dallamot vagy hogy is mondjam. Angolul szeretnék írni és csak az a bajom hogy nem is találok rímeket. Maga a zene a sötétségről szólna, hogy ha sötét van fúj a szél és vihar van akkor minden problémamentes minden jó. Ilyenkor vannak akik a szoba sarkában gondolkoznak én viszont kimegyek az esőbe és élvezem az életem, magam sem tudom mi jár ilyenkor a fejemben. Talán meg vagyok zavarodva de a sötétség az életem. :DD Huh talán egy ilyenből simán írnék magyarul egy jót de angolul már azért kihívás , angolul jól tudok, már 7 éve tanulom magasabb szinten de valahogy nem jönnek a rímek :D Honnan jöhetne meg az ihletem? Vagy csak üljek le és addig próbálkozzak amíg nem sikerül? (egyébként írtam már jó pár zene szöveget de csak magyarul) *utólag is bocsi a helyesírási hibákért, szóismésekért vagy az érthetetlenségért*

13/L



2015. dec. 11. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
A többi biztos nem tud kifogni rajtam mert gitározni(basszus,akusztikus),dobolni,zongorázni,zenét felvenni,vágni összerakni tudok hangom is van. bármilyen hangszert elém raknak tudok vele játszani :D de ez a szövegírás kifog rajtam :/
2015. dec. 11. 20:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Idegen nyelven igazán jó verset írni csak úgy lehetséges ha az adott nyelvet valóban profin beszéled és képes vagy azon a nyelven gondolkodni ... esetedben ezt kétlem, Kezdj el verseket és dalszövegeket fordítani , rengeteget és mégtöbbet , kezdetben ne magad próbálj verset írni hanem pld próbálj egy magyar költeményt angolra átfordítani vagy angolt magyarra ezek a gyakorlatok ha napi rendszerességgel csinálod biztosan hasznosak lesznek ... 13 évesen még nagyon fiatal vagy ezért ne bánkódj hogyha nem sikerül tanuld szorgalmasan továbbra is az angolt olvass sok angol irodalmat és egyszer biztosan képes lesz angolul gondolkozva dalszöveget írni !


(

2015. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D
2015. dec. 12. 06:59
 4/6 anonim ***** válasza:

".....talán meg vagyok zavarodva....."



Szerintem igen! :D

2015. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:

"ha sötét van,... vihar van, akkor... minden jó"


No akkor Te sem a reggae-zenéből fogsz profitálni.

Ezt neked napfényes vidám Jamaica! :)

2015. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta jutottál valamire? Beindult a zenei karriered?
2022. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!