Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon melyik énekesnek van világszínvonalú hangja?

Figyelt kérdés

Ki az, aki világszinten is megállná a helyét, ha csak a hangját nézzük most (show-elemekttől, tánctól eltekintve..)

[Mondjuk én kicsit igazságtalannak tartom az élettől, hogy pl. egy Caramel típusú énekes nem lehet világsztár, Jusstin Bieber pedig igen; pedig, azért, Justinnak nincs olyan jó hangja... Úgy értem , kinek mi a szép hang, de azért, akinek van zenei hallása, hallja, hogy nem az igazi...



2015. dec. 22. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Világszínvonalú? már rég nem a hangon múlik
2015. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem viszont arra irányult.
2015. dec. 22. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Bieber a média által felkapott kis senki. Akire általában a legtöbb fiatal kis nun* odavan érte miközben átbassz*k a fél világot vele. Habár soha a büdös életbe nem lesz annyi lóvém mint neki és soha a jó istenbe nem kapok majd annyi sun*t mint ő koncertek után szóval most inkább kussolok ha lehet mert még a végén meglátja egy justinos rajongó a kommentemet és piros pöttyöt kapok eme undorító megfogalmazásomért.
2015. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Radics Giginek szerintem mindenképp az, nemhiába keresték meg az Egyesült Államokból. Igen, Caramellel egyet értek, én még idesorolnám Gáspár Lacit, Rúzsa Magdit, Péter-Szabó Szilviát és Muri Enikőt.
2015. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Köteles Leander
2015. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Rúzsa Magdit említeném elsőre. Igazságtalannak azért nem nevezem, mert tulajdonképpen az amcsikhoz, britekhez hasonlítasz minket: a többi kis nemzet (és ilyen értelemben most a franciák is azok, hiszen mondj 5 francia világhírű énekest) mind csak saját hazájukban vagy Közép/Nyugat/Kelet-Európában ismertek.
2016. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Krasznai Tünde, Tóth Gabi
2016. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kállay-Saunders András, Mester Tamás, Hien, Fehérváry Gábor Alfréd, Horányi Juli, Szakos Andrea, Péter- Szabó Szilvia, Bencsik Tamara, Puskás Peti, Demjén Ferenc, Bereczki Zoltán, Keresztes Ildikó, Oláh Ibolya, Németh Attila -asszem ő énekli a pokémonos dalokat, Koncz Zsuzsa, Somló Tamás, Hevesi Tamás, Tabáni István, Kökény Attila, Szűcs Judith, Völgyesi Gabi, Lajtai Kati, Gábor Bernadett- Desperado, Oláh Gergő, Wolf Kati, Antal Timi
2016. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
8.vagyok, még lehet, hogy még jutnak eszembe, de még most ami gyorsan beugrott, miután elküldtem, Kollányi Zsuzsi, tőle még csak egyett hallottam eddig, de szerintem isteni hangja van.
2016. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ákos
2016. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!