Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik számokat írta Ed...

Melyik számokat írta Ed Sheeran a One Directionnak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm mindenkinek :)

2015. dec. 23. 17:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
28%
ha értenél az zenéhez tudnád hogy tehetségtelen banda az egész.
2015. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
26%

#10

Pedig így van. A leggagyibb összerakott fiúbandák is ennyi idő után már rég maguknak írtak dalokat, ezek meg mindig nem. Igazából azon túl hogy részt vettek egy tehetségkutatón és aztán beállt mögéjük a marketing gépezet semmi értékelhetőt nem raktak le az asztalra. A tucat hígfospop nótáikkal amit ráadásul még csak nem is ők írnak hát nem sokáig fognak a reflektorfényben maradni.

2015. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%

"messze felülmúlják a "profi" dalszerzőket!"


ezen besírtam :D

2015. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
20%
Ez így működik. Aki vagy akik részt vesznek egy tehetség kutató(n) mit tudom legyen x faktoros gec*ség(en). azok az esetek 90 százalékában eltűnnek a süllyesztőben.
2015. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
És mondjátok eltűntek a süllyesztőben?? Mert én azt látom,hogy nem, sőt 2015-ben ők voltak a második legtöbbet kereső sztár a zeneiparban?? Tényleg ez a süllyesztő? Mert ha igen én is szívesen velük tartanék. Wikipédia?? Az a szer amibe bárki beleírhat bármit? Hát gratulálok,hogyha onnan tájékozódsz. Én megvettem az albumukat és igenis sok számot ők írtak, nem állítom hogy az egész albumot sem azt,hogy nem nyúltak bele profi dalszerzők, de mondjatok olyan sztárokat akik ilyen eredményeket elértek és minden dalukat, albumukat ők írták? Ezen felül 5 év alatt 5 turnét lenyomtak (világturné, nem 3 városi koncert) és így törődnek a rajongóikkal mint ez a 4 (régen 5) fiú. Nem állítom,hogy ők a legtehetségesebbek a világon,mert akkor hazudnék, azt sem,hogy a legjobb emberek, vagy a leghelyesebbek..de a szívük a helyén van, és minden egyes dalba, koncertbe bele adják teljes szívüket-lelküket! Szeretik a rajongóikat, nem okoznak csalódást senkinek, nem keverednek mindenféle drog meg alkohol botrányba, nem ezzel akarnak kitűnni. Jó emberek, tehetséges emberek, miért ne lehetne őket szeretni? Persze aki már az elején elítéli őket, pár pletyka alapján, annak is csak gratulálni tudok! Más az ízlésünk, valaki a kemény rockot szereti,mert az áll hozzá közel. Valaki csak szánalmas ordibálásnak hallja. Valaki a lassú érzelmes számokat szereti, valaki csak nyávogásnak hallja. Ezt el kell fogadni,miért kell bántani a másikat? Miért nem lehet elfogadni,hogy például én is szeretem őket, mint ahogy több ezren, millióan a Föld minden kontinensén? Annyira pántja a csőrötöket??? Ez a szánalmas, amikor nem tettek ők semmi rosszat nektek ti mégis próbáljátok őket megalázni, úgy,hogy semmit nem tudtok róluk! És akárhogy is utáljátok őket, ha végig gondoljátok, tudjátok,hogy nekem van igazam...
2015. dec. 31. 11:44
 16/29 A kérdező kommentje:
*Bocsánat a helyesírási hibák miatt, de nagyon elszomorított ez a sok utálat ami az itteni emberekből árad...
2015. dec. 31. 11:47
 17/29 anonim ***** válasza:
20%
ez nem utálat ezek a tények. A wikipédia fikkantás meg ügyes próbálkozás volt, de mint tudod oda sem írhat be akárki, forrással mindent el kell látni és az hogy kik írták a számaikat nem is egy top secret info és ezer helyen megtalálod, és láthatod hogy eddigi karrierjük során összesen volt vagy 3 dal amit ők írtak. Voltak számok amik írásában részt vettek mondjuk azzal együtt egy tucat szám van aminek az írásában részt vettek. Ez azért messze van attól amit fentebb állítottá hogy az egyik hombár komplett albumokat írt meg. Ha lenne köztük egy ilyen kaliberű dal és zeneszerző nem kellene nekik egy 50 fős team akik összerakják a dalokat.
2015. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Na jó szerintem ezt hagyjuk abba,mert te nem fogsz engem meggyőzni, teljesen mást gondolok, teljesen más információk birtokában vagyok és a véleményem a tied ellentéte. Tudom azt is,hogy téged sem foglak meggyőzni, akármennyi indokot is sorolok fel, a te szemedben mindig is tehetségtelen bagázs marad a One Direction, nekem pedig mindig is a szívem csücskei maradnak, azok akik támogatnak, erőt adnak ebben a nyomorult életben... Én elfogadom azt amit mondasz, bár még mindig nem gondolom,hogy igazad lenne, sőt tévedésben vagy, de kérlek te is fogadd el azt,hogy én hogy vélekedem erről az egészről! A kérdésemre kaptam választ, az ilyen vélemény nyilvánításokra viszont nem voltam már az elején sem kíváncsi.
2015. dec. 31. 12:30
 19/29 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs velük bajom, tipikus fiúbanda, csak idegesítő hogy sokan itt összekamuznak mindent róluk, pedig ez is egy tipikus megcsinált banda az is a gagyibbik fajtából. De szurkolok nekik hogy elérjenek valamit, csak az a baj hogy ahányszor kiadnak egy új számot mindig csalódás hogy ugyanaz a tucat szutyok mind az összes eddigi. Nulla fejlődés, nulla stílus.
2015. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Ja, és kérlek hallgasd meg ezt a két számot. Az egyiket hivatásos dalszerző írta, a másikat pedig a One Direction. Szerintem már abban is különbözünk, hogy mi számít profinak :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=Ho32Oh6b4jc

https://www.youtube.com/watch?v=dLO0PlEmHU4

Nem mondom, az Everything about you is egy nagyon aranyos dal, de van különbség közte és e Perfect vagy a Story of my life között ;) Ha nem is teljesen a fiúk írták, mert "bele kellett javítani" nagy a különbség, hogy a profi dalszerzők és ők milyen dalokat írnak!

2015. dec. 31. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!