Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik számokat írta Ed...

Melyik számokat írta Ed Sheeran a One Directionnak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm mindenkinek :)

2015. dec. 23. 17:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egyébként már azt is értékelni kell,hogy legalább szurkolsz nekik, akkor is ha számodra értékelhetetlen amit csinálnak. Én nem haragszom azokra akik nem szeretik őket, miért tenném? De néha úgy érzem,hogy nem tények amiket mások közölnek, inkább egy lejárató kampány az 1D ellen, uszítás... és ezt nyilván nem nézem jó szemmel.
2015. dec. 31. 12:47
 22/29 anonim ***** válasza:
20%
Hát pedig itt leginkább de dobálódzol olyan dolgokkal amik inkább a vágyálmaid tükrözik nem pedig a valóságot.
2015. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ha megbízható forrásból tudsz információkat, akkor azt nem nevezném dobálózásnak! De nem állok le veled vitatkozni!
2015. dec. 31. 13:00
 24/29 anonim ***** válasza:
Mint írtam az hogy kik írják a dalokat nyilvános infó. Az hogy a fanfictionödben minden számot ők írnak az szép és jó, csak ne keverjük ezt össze a valósággal ;)
2015. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kérlek ne röhögtess....minek nézel engem, 8 évesnek? Már értem miért értékeltek 39%-ra mások.
2015. dec. 31. 13:06
 26/29 anonim ***** válasza:
Te egy embert akarsz megítélni a 39%-a miatt? Értelmes vagy, mesélj még.
2015. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem ez alapján ítéllek meg, hanem az alapján ahogy ezt az egészet kezeled, ahogy gondolsz rá és ahogy próbálsz felülkerekedni azon,hogy már rég megmondtam, HAGYJUK ABBA! Csak megjegyeztem, ez alapján meg tudom érteni azokat az embereket, akik lehúztak! Szövegértés....ki is az értelmes? Mert abban biztos vagyok,hogy nem te
2015. dec. 31. 13:16
 28/29 anonim ***** válasza:
Ismeretlen embert akarsz megint megítélni. Szóval megint értelmes ember vagy. Agyi szint nulla megint.
2015. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ez nem ítélkezés, csak szimpla vélemény. De az biztosan értelmes ember, aki egy ISMERETLEN emberre azt mondja, az agyi szintje nulla. Mert igazán ismersz,hogy ezt el tudod dönteni. Szánalmas vagy, és utoljára kérlek, Hagyjuk abba!!!!
2016. jan. 1. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!