Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék vásárolni használtan...

Szeretnék vásárolni használtan egy gitárt, de nem tudom megérné-e?

Figyelt kérdés
Barátomtól vennék egy Vintage V100-ast :D és 30.000 ft. DE el van repedve a nyaka egy kicsit... használható és egy nyakcsere max egy 20-as így is 50 a gitár. most húrozta újra stb. a gitár nem tudom hány éves, de jól szól azt tudom. megéri megvennem ?

2015. dec. 25. 18:06
 1/4 kojee ***** válasza:
Ennyi infó alapján még egy szakember sem tudná neked megmondani, hogy véres-e a torka a gitárnak, vagy simán rendbe hozható. Azt gondolom, hogy egy ragasztott nyakat azért nem csak úgy cserélgetnek, valamint egy jó minőségű nyak azért többe kerül mint 20eFT. Az általad említett típus kb 75-80 eFt a használt piacon, és 90eFt-től már újat lehet venni. Tehát ha van lehetőséget egy hangszerészhez elvinni, aki szakértői szemmel megnézi, és megmondja, hogy mennyiért csinálja meg, akkor már tudsz mérlegelni, hogy megéri-e.
2015. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. dec. 28. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a "nyakcsere max egy 20as" ezt honnan gondolod? Vagy ezt csak úgy kitaláltad magadban. Mert alsóhangon is a duplája, ha csináltatsz hozzá...

20at a munkadíjért fognak elkérni minimum. :)

2015. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Speciális ragasztóval ragasztják a gitár nyakat ez biztos. Nekem egy 30 éves Gibson van a nyak tövénél javítva de lekopogom sok év alatt sem vált fel és olyan szépen megcsinálta a mester hogy abszolút nem látszik csak én tudok róla róla hogy ez van.
2017. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!