Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné egy kínai piacra...

Megérné egy kínai piacra készült Oppo N1T használtan 40 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Találtam interneten egy hibátlan állapotú Oppo N1T típusú mobiltelefont. Olvastam, hogy a T verzió abban különbözik a nemzetközitől, hogy ebben TD-SCDMA modem van a 3G-hez, ami viszont csak Kínában működik. Ezért ha megvenném nem használhatnám 3G mobilinternetezésre. Egyéb tekintetben minden működne. Én nem sűrűn netezek mobilon, az adatkeretem is csak 250mb. Így ez nem lenne gond, viszont nem tudom, hogy mekkora a "rajongói" bázisa a telefonnak. XDA-n nincs sok topik a telefonnal kapcsolatban, és mivel ez a kínai piacos, nem is tudom, hogy az ott lévő rom-ok egyáltalán jók a erre a telefonra. Szóval szerintetek megérné, vagy inkább felejtsem el és nézzek mást?

2015. jan. 31. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
GPRS és EDGE képes, így azt a 250 megád el is tudod rajta sütni hazai hálózatokon is.
2015. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, nkem inkáb az okoz fejtörést hogy érdemes egy egy olyan telefonra költeni, aminek kicsi a custom rom támogatottsága. Ez főleg azért probléma, mert a rajta lévő Color OS nem támogatja a google play service-t, így nincs rá play. De ha lehetne rá rakni valamilyen custom rom-ot akkor ez rögtön megoldódna. A nemzetközi verziónál ez nem gond, csak mivel ez a kínai piacos, így nem tudom hogy erre lehet e rakni, illetve a későbbiekben lesz e támogatva, PL CM12-es lollipop androiddal. De azért köszönöm a választ!
2015. febr. 1. 00:32
 3/3 Páli Zsolt válasza:
Hali, a Telenor és Vodafon net hibátlanul működik rajta, a wifije is tökéletes, mondjon bárki bármit én nagyon meg vagyok vele elégedve
2015. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!