Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit kell tenni egy új gitárral...

Mit kell tenni egy új gitárral, hogy naprakész állapotban legyen?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ha veszek eg új gitárt mindenképpen szóljak valakinek, hogy hozza használatra kész állapotba. Gondolom távolságokat állít be vagy valami, és azt hallottam, enélkül a gitár közel nem hangzik olyan jól mint ezzel. Mennyi idő ezt végrehajtania egy hozzáértőnek, és mennyibe kerül egy ilyen?

2015. dec. 26. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz. Igazából csak fel kell húrozni (feltéve ha mégnincs felhúrozva) és be kell hangolni. Ezt szerintem bárki aki csak egy kicsit is ért hozzá meg csinálja ingyen. Ezen kívűl más nem kell, és ezt is meg tudod nézni netről szerintem ha éppen nem találsz senkit.
2015. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húrmagasságot oktávot stb stb. Persze attól függ honnan veszed. Van olyan hely ahonnan jól beállítva hozzák a 100 euros gityót is, valahol az 1000 eurosat is botrányos állapotban küldik.
2015. dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha újan veszed, kérd meg a boltost, hogy állítsák be. A legtöbb helyen ingyen megcsinálják.
2015. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!