Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha nekem balkezes gitár kell,...

Ha nekem balkezes gitár kell, és jobb kezeset veszek, de azt áthúrozom, akkor attól még ugyan olyan jó az egész? Vagy inkább jobb ha balkezeset veszek?

Figyelt kérdés
Akusztikus gitárt szeretnék... most kezdem majd a gitározást..

2015. dec. 29. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég áthúrozni, a felső és az alsó nyerget is ki kell cserélni. Egyébként sok helyen láttam, hogy a balkezes változatot olcsóbban kínálják mint a jobbkezeset, szerintem nem érdemes az átalakítással bajlódnod.
2015. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hol találnék balkezes gitárt?
2015. dec. 29. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyit segítünk, hogy nem a hentes boltban.

Na?

2015. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl. google és az internet. Ne legyél már te is életképtelen!

Ha ennyire nincs kitartásod ahhoz hogy megharcolj egy vacak gitár beszerzésért amit megtalálsz a világhálón akkor még mi lesz később.


[link]


[link]


[link]

2015. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem kell kötekedni!

néztem neten, de attól még megkérdezhetem ,hogy hátha tud valaki valami jobbat... nem? ne hogy már ti mondjátok meg nekem ,hogy mit csináljak!

2015. dec. 30. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy feltételezni mertük, hogy képes vagy használni az agyad.
2015. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!