Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen basszusgitárt ajánlotok...

Milyen basszusgitárt ajánlotok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen csak tanulásra használnám, későbbiekben zenekarban is játszanék rajta. Inkább a jazzesebb vagy funkosabb hangzást akarnám elérni, mint a nagyon zúzós metált. Viszont semmi tapasztalatom nincs így márkák terén.

Használtan tervesztem venni, és egy max 70.000et tudnék rákölteni. De ennél sokkal olcsóbban is nézegettem egész jónak tűnőket. Tudnátok tanácsokat adni?:)



2016. jan. 2. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Stagg márkájú gitár. Megbízható. Bárkinek(kezdő/haladó) tudnám javasolni.
2016. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért a Stagg márka nem olyan híresen megbízható, na... Nem mondom, hogy nem ajánlom, de nem biztos,hogy a legjobb választás.

Cort/Vintage/Squier/Epiphone.

Ha ez az írányvonal, akkor inkább a Strato/Tele jellegű gitárokat ajánlom, vagy valamilyen félig üreges testűt, de az ennyiért neccesebb.

2016. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Stagget semmiképp, az hulladék.


Ez mondjuk már megéri, csak kicsit több:

[link]

2016. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ibanez, Cort gitárokról vélemény? Egyenlőre azokat nézegettem, meg azokról olvastam is hogy jó :)
2016. jan. 4. 15:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Cortoknak hulladék a hangjuk, az ibanez meg ibanez. Valaki szerint jó, valaki szerint meg uszadékfa felhúrozva
2016. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a stagg gitárral nekem 5 ève az van az erősítőm is az. Teljesen ideális kezdők számára. A stagg rengeteg szállal fűződik a fender gitárokhoz. Szoval erdeklodj utana nyugottan es nem is tul drága
2016. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Te a Squier-rel kevered. Ne vezesd félre a kérdezőt. A Stagg az egyik legócskább márka a piacon.

2016. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es jól mondja, az a Squier lesz, amit én is meg tudok erősíteni, hogy megbízható márka. A Cort meg az Ibanez is elég jó ár-érték arányú, bár az olcsóbb hangszereik nem mindig a legjobbak. A 70000 körüli kategóriában viszont a Cort és Ibanez basszusgitárjait is tudom ajánlani.
2016. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem keverek semmit. Csak tudom milyen gitár van nálam 5 ève
2016. jan. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Attól mert te igénytelen vagy és neked jó a csavarodott nyak meg pontatlan bundozás, az nem azt jelenti hogy másnak is jó.

2016. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!