Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen basszusgitárt ajánlotok...

Milyen basszusgitárt ajánlotok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen csak tanulásra használnám, későbbiekben zenekarban is játszanék rajta. Inkább a jazzesebb vagy funkosabb hangzást akarnám elérni, mint a nagyon zúzós metált. Viszont semmi tapasztalatom nincs így márkák terén.

Használtan tervesztem venni, és egy max 70.000et tudnék rákölteni. De ennél sokkal olcsóbban is nézegettem egész jónak tűnőket. Tudnátok tanácsokat adni?:)



2016. jan. 2. 23:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hmmm... Akkor azt mondd meg nekem okoska hogy az èn gitáromnak mièrt nincsenek ilyen problèmái,hibái?
2016. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a baj a Cort, Ibanez alsó kategóriás gitárjaival, hogy (mint az előzők vitája is mutatja) túl nagy a szórás minőségben. Nem válogatják olyan gondosan az alapanyagot, egy szériába beleeshet jobban és rosszabbul sikerült hangszer is. 70 rugó körül nézz inkább használt basszgitárt a magasabb kategóriájú szériákból, jobban jársz.
2016. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!