Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek fog idén Magyarors...

Szerintetek fog idén Magyarországra jönni koncertezni a Die Antwoord vagy a Crystal Castles?

Figyelt kérdés
utoljára 2014-ben voltak ha jól emlékszem, Budapest Park-ba meg a Balaton Soundon. Még egyik fesztiválnak sincsenek meg az összes bejelentett nevei, de szerintetek van rá esély hogy idén is meghívják őket? Én nagyon nagyon szeretném hisz hihetetlen imádom őket

2016. jan. 3. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
DA-ra szerintem van.
2016. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már mindenhol kerestem eseményt de sehol nem találtam róla..
2016. jan. 3. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Öööö egy kicsit le vagy maradva, a Crystal Castles már nem aktív zenekar.
2016. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, azért koncerteznek holnap és holnapután Londonban és már nem tudom külföldön melyik fesztiválon augusztusban ottlesznek :D még csak most indulnak be, mert ugye új énekes, 'új' CC. idén lesz új albumuk, kizárt hogy nem mennének tourra.
2016. jan. 22. 20:09
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként a Crystal Castles jön a Sziget fesztiválra nemrég jelentették be, de azért nem aktív banda :DD jólvan akkor
2016. márc. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!