Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A HORA típusú klasszikus...

A HORA típusú klasszikus gitárról mi a véleményetek? Melyik típus a legjobb belőle?

Figyelt kérdés

Nekem Roling's mg ck valahanyas klasszikus gitárom van, csak úgy látom a Hora-nak szélesebb a nyaka, ami klasszikus daraboknál lehet jobb.


Ez már megfelel haladó számára is a HORA? jobb vajon minőségre is mint a roling's klasszikus?


köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2016. jan. 5. 21:51
 1/9 Waff ***** válasza:

Szia!

Nekem HORA SM-200 típusú klasszikus gitárom van,kényelmes kezdő gitár,a hangja jól szól,főleg a magas hangok,ismerősök is akik próbálták azt mondták róla hogy szép a hangja.Maga a szerkezet is jó,hangolókulcsok,húrláb stb elfogadhatóan van kivitelezve,húrcsont nem ragasztott,kulcsok szépen forognak,nem szorul.

Sajnos a roling's típust nem ismerem,nem tudom összehasonlítani a kettőt.

Üdv :)

2016. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha "csak" tanuló gitár, akkor milyet ajanlanatok haladóbbaknak?
2016. jan. 6. 19:01
 3/9 Waff ***** válasza:

Haladó.....milyen szemszögből nézve?

Mert pl. ha egy gitárra azt mondjuk "kezdő gitár" az nagyjából azt jelenti hogy egy otthoni hobbi gitárosnak bőven megteszi....hosszú hosszú időre :)

Attól hogy te haladó szinten tudsz gitározni,még nem kell 200 ezres színpadi fellépésekre való mestergitárt venned,nyugodtan maradj a "kezdő" gitárnál.

A "kezdő" gitár nem csak azt jelenti hogy tök kezdőknek készítették,hanem pl. nagyon ügyes,magas szinten levő otthoni zenész is használhatja....

2016. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De egy jót akarok venni! A strunalra azt irjak hogy koncert hangzású. Mitől koncerthangzasu egy gitár? Az szimpatikus lenne es nen is sokkal drágább mint a hóra.
2016. jan. 6. 19:16
 5/9 Waff ***** válasza:
Gondolom nem koncerteken lépnél fel a gitárral,úgyhogy nyugodtan vegyél egy "kezdő" gitárt :)
2016. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én szeretném a jó minőséget magamnak is :D
2016. jan. 6. 20:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Ki tudja, lehet léphetnék fel a volt gitártanárommal...
2016. jan. 6. 20:16
 8/9 Waff ***** válasza:

akkor kizárólag ez jöhet nálad szóba: [link]


Ez már minőségi koncert,akusztikus gitár!

7600 EURO+200 EURO kiszállítás (kb 1 200 000 ft)

kicsit boros,de ha szereted a jó minőséget akkor megérdemled!

2016. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ennyi pénz a világban sincsen :D
2016. jan. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!