Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elekrtomos gitárt szeretnék...

Elekrtomos gitárt szeretnék venni. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Nagyjából 40 ezer forintot szánok rá, de jó lenne, ha ebben benne lenne már az erősítő is... láttam szettben kapható gitárokat a neten, amihez jár minden tartozék, erősítő is, és benne van az árban....ezek a szettek mennyire megbízhatóak? vegyek meg inkább külön mindent? vagy ti hogy fognátok hozzá?
2010. márc. 26. 17:38
 1/9 anonim válasza:
40 ezerért szettben nem érdemes gitárt venni, nem nagyon megbízhatóak. Én 40300ért vettem HB HBR10BK gitárt, és hozzá kombót (arra is szánj 40-et). Kell még heveder (gitárszíj) tok vagy állvány vagy fali tartó, és húrkészlet, pengetők. Ezekre együtt is szánj minimum egy 10-est. Ha van otthon számítógéped, akkor hangológép nem szükséges. Szóval mindent egyben minimum 80-90E-ből kéne összehozni.
2010. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
17:50 vagyok. Itt nézz körül: [link]
2010. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40-ért legfeljebb használtan tudsz venni elfogadható kezdő minőséget. Kicsit gyűjts még, bár ilyen árban is ki lehet fogni jó ajánlatokat hangmesteren vagy gitarshopon.
2010. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Ja és inkább külön tényleg nem valami megbízhatóak
2010. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mert aki mondta hogy 40ért vett HB gitárt, az jól járt?:D a Harley benton elég fos márka

de kb 55ből kitelik egy olcsóbb CORT szett, azokban már lehet bízni

2010. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

először erre gondoltam szettben [link]


de akkor keresek inkább külön :)

2010. márc. 27. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
40 EZERBŐL AJÁNLOK EGY FENDER SQUER-T. ÁRÁHOZ KÉPEST JÓ, KB 25-30-BE KERÜL. VAGY VEGYÉL EGY OLCSÓBB IBANEZ-T MERT MÉG AZ OLCSÓBBAKBAN IS JÓK A HANGSZEDŐK HASONLÓ KATEGÓRIÁBAN
2010. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legrosszabb amit tehetsz, hogy nagy márkáktól veszel olcsó gitárt. Akkor már kis márkákhoz képest drága gitárt inkább:D
2010. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez pl az ibanezeknél teljesen így van. De A fendernek direkt van egy alsóbb kategóriás márkája, a squier, ahol, olcsón csinálnak, árhoz képest viszonylag jó gitárt. Én Epiphone-t használok, ugye Gibson termék végülis. 70ezerbe került, és nagyon ott van. Nem érzem úgy rajta, hogy ez egy nagy márkának a szemete, igenis jók az ilyen gitárok
2010. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!