Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eredeti oldalakról lehet...

Eredeti oldalakról lehet rendelni gitárt Magyarországra?

Figyelt kérdés
Már 5 éve gitározok,és az a helyzet hogy úgy érzem eljött az idő hogy komolyabb hangszer után nézzek.Már régóta nagy álmom hogy legyen egy komoly felszereltségű gitárom.Elektromos gitárra gondolok.Az a helyzet hogy az ilyen oldalaktól nem nagyon merek rendelni mint pl a Muziker,stb. mert sok panaszt hallok hogy szállítás közben tönkreb*sszák a gitárt.Na meg mégis csak jobb érzés lenne az eredeti oldalakról rendelni.Üzletben meg általában nincsen 200k körüli árkategória.Olyan gitárokra gondolok mint pl.: Jackson,B.C. Rich,Dean.

2016. jan. 15. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyártók közvetlenül nem forgalmaznak, csak viszonteladókon keresztül, ráadásul ha van is bármi probléma új hangszerre van garancia.

Szerintem ha jó hangszert szeretnél, használtban gondolkozz inkább, ki tudod próbálni, rohadt sokat spórolsz rajta és veszteség nélkül tudod később eladni.

2016. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A használtat én is maximálisan támogatom, ha szeméylesen megnézedés kipróbálod, akkorszinte biztosna jobban jársz vele, mint újjal. Másodsorban azt javaslom, hogy nézz be több nagyobb fővárosi vagy vagy vidéki nagyvárosi hansgzerboltba, ott azért tartanak komolyabb gitárokat is bőven, valószínűleg csak nem a megfelelő helyen kerested. Ott szintén áll a kipróbálás lehetősége, ami szerintem nagyon fontos. A nagyobb magyar webáruházakat is tudom ajánlani (Mezzoforte, Hangszerdiszkont, stb). Nem tudom, pontosan hány nap, de úgy emlékszemegy vagy két hét határidővel bármit indoklás nélkül vissza kell vásárolniuk, ha nem tetszene, a szállítás során keletkező sérülésekért pedig a szállító cég a felelős, de az a gyakorlat, hogy újat küldenek, és az eladó rendezi a szállítóval a dolgot, szóval ettől nem kell tartanod. Az eredeti oldal alatt nem tudom, mit értesz, de a legtöbb hangszergyártó nem forgalmaz közvetlenül, a külföldi rendelésnél pedig sokkal nagyobb a veszélye, hogyha sérül, garanciális hiba van, nem a megfelelő terméket kapod, akkor a végtelenségig futkozhatsz a pénzed után, mert külföldi céggel szemben sokkal nehezebb bármilyen jogodat érvényesíteni, ráadásul elég komoly szállítási + vámköltségek vannak, ha EU-n kívülről akarsz venni.
2016. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyártók nem foglalkoznak forgalmazással. Közvetlen tőlük nem tudod megvenni. Az ilyen muziker féle okádékokkal nem az a baj hogy esetleges kiszállítás során sérül ami mindig benne van a pakliban, hanem hogy sokszor eleve törötten adják fel. Ha esetleg írsz egy konkrét modellt utána nézhetek a forrásaimnál, hogy honnan lehet beszerezni.
2016. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!