Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolnátok az ilyen roma...

Mit gondolnátok az ilyen roma fiatalokról?

Figyelt kérdés
17-éves vagyok és már írogatok pár éve zenéket főképp rapper stílusban mert sajnos ahhoz van "tehetségem" ha lehet így nevezni illetve érzékem.Alap zenét készített nekem egy barátom szóval stúdióban is feltudnám venni.Egy unoka testvéremmel bele szeretnénk kezdeni ebbe a "foglalkozásba" de sokak szerint akármilyen hitelesek és őszinték leszünk esélyünk sincs a mostani rapperek körében hisz már berögződött szinte az állandó sztár...Nem értek velük egyet a testvérem ellentétben igen...Teljesen más műfajt képviselünk még én az életről és a motivációról szeretek írni ő a keménység és a beszólogatós műfaj kedveltje ami hogy őszinte legyek van elég az országban..Segíteni szeretnék az olyanoknak mint mi akik tényleg rossz környéken nevelkednek és erőt adni a gyenge embereknek a zenénkkel de így teljesen más történet lesz a kettőből (motiválás/keménykedés).Nem szeretném megbántani a testvérem hisz együtt kezdtük 3-4 éve még kisebbek voltunk.Egy lánnyal szeretnénk a refrént elénekeltetni de a testvérem valahogy nem érzi át a dallamot hogy ne egyhangúan "mélyen" rappelje végig nem értem mért. Milyen ötleteket ajánlanátok neki?? Zene/Videó linket nagyon megköszönnék.Rengeteg külföldi rappert mutattam már Dr.Dre,Eazy-E,DMX,Ja Rule és még sorolhatnám de nem akarok "copyt".Köszönöm előre is a segítségetek és várom az ötleteitek hogy miről hallanátok szívesen zenéket és mit hiányoltok a magyar rap zene műfajából (hátha kitudjuk elégíteni a vágyaitok).!

2016. jan. 16. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


A hitelessgéet, azt hiányolom. Mi az egyi kelgfőbb bajom? Hogy egy rímért olyan szarságokat is összehordanak, hogy a hajam égnekáll tőle.

Az én szememben a rap nyelve az angol. Akit hlalgatnod kéne, az Eminem, őrá illik annak a nagyrésze, amit láthatóan te is akarsz.

Még kit kéne figyelemmel kísérned? A magyar költőket. Ha magyarul akarsz írni, akkor tőlük csak tanulhatsz. József Attila mesterien bánt a szavakkal, olyan érzelmesen és kifejezően tudott írni, mint kevesen. Őt és a többi nagy költőnket egyszerűen nem mellőzheted, ha magyar nyelven akarsz alkotni - ugyan ez vonatkozik nem egy írónkra is.

2016. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Weöres Sándor,József Attila,Jókai Mórt szoktam olvasni Jókai olyan szinten adta át a romantikát hogy azt nem lehet szavakban leírni. Eminem a rap királya ez tény imádom nagyon. Tupac és ő a kedvenceim :).Az angol nyelv részről 100%-ban igazad van de sajnos nagyon alapfokon tudok készülök nyelv vizsgára a későbbiekben de az pár év múlva csak.Köszönöm szépen az ötleteid és hogy időt szántál ránk a hitelességgel úgy gondolom nem lesz bajom mert nem álom világban élek.
2016. jan. 16. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
bár rappet nem nagyon hallgatok, abból is max angolt, szerintem egy próbát megér, valahol mindenki elkezdi, aztán sose tudhatod hogy mire viszed vele :)
2016. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egyedül tolom de remélem így lesz és köszönöm a bátorítást és mindenképp szeretném ha egyedül maradok is folytatom bármi lesz.
2016. jan. 16. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Folytasd bátran. Össze kell szokni, nem megy egyből, csapatként kell együtt dolgozni. Sok sikert nektek, kellenek a próféták ebbe a világba is! Hajrá!
2016. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a támogatást és azon leszünk hogy segítsünk mindenkinek!! Remélem meghálálhatom nektek ezt a későbbiekben!
2016. jan. 21. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült számokat összerakni?
2020. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!