Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eszméletlen jó Go Go-s techno,...

Eszméletlen jó Go Go-s techno, trance és house zenéket keresek, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan zenéket keresek, amikre ezek a táncoslányok szeretnek táncolni,vagy legalábbis táncolniuk kell. Én magam is imádok táncolni. Ezek közül a felsorolt stílusokban. Gyorsabb ritmusu zenék érdekelnek, lassúak egyáltalán nem. Ezeken belül is talán a progresszív irányzat felé menjen el a dolog.Pl a retro jeans üzletekben,nagyon ilyesmi zenéket szoktam hallani, ha olykor betérek. Nem merem megkérdezni, mert félek attól, hogy sík hülyének néznek. Az is lehet, hogy ők is csak kapják ezeket a zenéket külföldről, hogy jó hangulat legyen a boltban, de a számok címét ők sem tudnának megmondani. Szóval ilyen ütős zenék érdekelnének. Az is jó, ha valaki megtudná mondani, hogy milyen módon lehet ezekre rábukkanni a neten,milyen kulcsszavakkal,mert eddig nekem nem nagyon sikerült sajna. Előre is köcce!

2016. jan. 17. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!