Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen Skillet számokban...

Milyen Skillet számokban találhatóak meg a vallásos "jellegek"?

Figyelt kérdés
Elvileg keresztény rock amit nyomatnak, de érdekelne, hogy ez hol nyilvánul meg. :D

2016. jan. 20. 13:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én még nem találkoztam olyan zenéjükkel amiben a kereszténység megnyilvánult volna . De ez mért érdekel ha nem keresztényes akkor nem hallgathatod ?
2016. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak érdekelne.
2016. jan. 21. 07:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Szinte az összes számukban fellelhető ,csak elvontan énekelik (kb) Szerintem a hero pont olyasmiről szól :) [link] Csak a legtöbb számukat meg kell nézni magyarul :D De az is segíthet ha utána olvasol :D Remélem segítettem :3 :D
2016. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan szinte minden nótában utalnak rá. Pl.: "Utálok nélküled létezni

Halott sérelem, hogy valaha kételkedtem benned. De a démonaim várakozva fekszenek. Ó, mennyire imádlak!

Ó mennyi szomjazom rád!

Ó, mennyire szükségem van rád!" - ez a Comatose

Vagy a Hero - "Szükségem van egy hősre, hogy megmentsen..."

2016. jan. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a hős, mióta keresztény vonás?
2016. jan. 22. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
UTALÁS, utalnak rá. Keress rá a szó jelentésére ha nem érted.
2016. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezeket leginkább akkor veszed észre, ha tudod hogy mit kell bennük keresni, tehát, hogy ismert a vallást, az alapelveit, abból történeteket és akkor egyből felismered az utalásokat
2016. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*ismered
2016. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Siklósi Eszter válasza:
Szerinted a What I believe, Whispers in the dark, meg pl. a Rebirthing miről szól? És a Hero,szerinted ki a Hero? Kb. az összes számuk erről szól csak észre kell venni, de aki nem "vallásos" lehet hogy máshogy érti a szövegeket. :)
2016. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl. a Hero az egyértelműen Jézusról szól. A Whispers in the Dark is keresztény "tartalmú". Igazából majdnem mind. Csak nem közvetlenül.
2021. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!