Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki esetleg segítene...

Valaki esetleg segítene megfelelő műfajt/bandát találni? (rock/metál)

Figyelt kérdés
Mostanság elkezdtem hallgatni metált , és rockot egyaránt olyan 1 éve először Skillettel kezdtem belehallgattam 1-2 híresebb előadó számaiba de őket nem nagyon hallgattam , utána váltottam Five fingder death punchra az már kicsit metálosabb , és most Marilyn Mansont kezdtem hallgatni , viszont az lenne a kérdés hogy egy olyan előadót esetleg számokat keresnék ahol az ilyen "droppok" elég erős érzelemeket fejeznek ki , nem tudom jobban megfogalmazni aki hallgat ilyesmit megéri remélem , aki tud segíteni az írjon :)

2016. jan. 8. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyire tetszene,de én ajánlom a kedvenc bandáimat :D :Nickelback,Green Day,Linkin Park,Three Days Grace ezek a legnagyobb favoritok :D lehet hogy már ismered őket,de ha nem,akkor remélem majd tetszenek ...
2016. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tom Benko ***** válasza:
Metált mit hallgattál?
2016. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
5fdp
2016. jan. 10. 19:18
 4/11 Tom Benko ***** válasza:
Na, akkor modnok neked metált: Manowar, Iron Maiden, Black Sabbath, Blind Guardian, Hammerfall, DIO, Judas Priest, Helloween, Gamma Ray. Első körben. Ha tudod kicsit szűkíteni téma, stílus, hangzás, bármi egyéb tekintetében, akkor mondok még.
2016. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Huh, hát amúgy ez kortól és előzetes zenei ízléstől is függ. Na mindegy, leírom én nagyjából miket hallgattam, mikor kölyökként nagy rocker lettem: Guns N' Roses, Korn, AC/DC, White Zombie, Rob Zombie, Linkin Park, Metallica, Megadeth, Nirvana, Ozzy

Mondjuk a 5FDP-ről nekem mindig az All That Remains jut eszembe. Ma már nem szeretem, de akkoriban imádtam.

Hát, remélem segítettem valamennyit :)

2016. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sok előadót ismerek az előbbiek közül a 3-nak mondanám hogyha ismersz 1-2 5fdp számot úgy körül lehet irni nem szeretem amiben csak üvöltöznek ,de olyan interaktív legyen a zene. A refrének jól legyenek összerakva , ötős legyen
2016. jan. 18. 07:46
 7/11 anonim ***** válasza:

motionless in white : America

na az jó szám :)

2016. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

imádom Manson-t *_*

asking alexandria: not the american average, abban ének is van nem csak üvöltés :D

down and dirty: Move it

out came the wolves: bleed (új banda, egy lemezük van)

Bad omens (új banda, egy lemezük van)

2016. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát nem tudom hogy álsz a magyar számokhoz de tudom ajánlani az aws-től a temetetlen halottat vagy a nem kértünk semmit. Esetleg ha szereted akkor AFC vár ránk ez a föld es az ami a szívemen de az előbbi nem annyira rock/metál. Külföldihez pedig én is tudom ajánlani Marilyn Mansont a MIW-et és a Korn-t
2016. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tom Benko adta legjobb választ!

Az alapokkal a klasszikusokkal a legendákkal kezd, utána a többi. Ők azok akikből kiindul minden. Meg aztán ők elég sokszínűek is.

2016. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!