Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy Majka, Wellhello és Kis Grofó nemzetközi sikereket ér el a YouTube -on?

Figyelt kérdés

Most például Majka és Kollányi Zsuzsi "Eléglesz" C. számát kevesebb mint 1 nap alatt, pontosabban 20 óra alatt 170 ezren néztek meg. A nemzetközileg sikeres számokat (és most ne Adele-re, Taylor Swift-re gondoljunk), van hogy kevesebben nézik ugyanennyi idő alatt... Vannak olyan Vevo és Warner YT csatornával rendelkező előadók akik nem érnek el sem ennyi nézetséget, ennyi időn belül, sem 30-40 milliós nézettségeket mint az általam fentebb, a kérdésben említett előadók 1-2 éven belül. Hogy lehetnek Ők ilyen sikeresek? Ki nézi Őket mégis?! Külföldiek is?

Egyszerűen nem tudom elképzelni...


És valamiért nagyon idegesít, mert egyiket sem tartom igényes előadónak. Még Majka az aki elmegy, de a másik kettő szerintem vállalhatatlan videókat készít.


Ti hogy vagytok ezzel?


Előre is köszi!



2016. jan. 21. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Már ő előttük is voltak ilyen igénytelen szarok amik ilyen sikeresek voltak. Szerintem aki nem az elmúlt 1.5 évben kezdett netezni az már beletörődött ebbe.
2016. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hmmm... Van egy rendkívül hasonló kérdésem, oda elég hasznos válaszok jöttek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

nono!!!


Ez nem nemzetközi siker. Nem hiszem, hogy abból az általad említet 170000-ből leglaább a fele külföldi lenne. Magyarok hallgatják/nézik őket.

"Egyél sazrt, több milliárd légy nem tévedhet", tartja a mondás. Nos, a magam részéről nem hallgatom őket, nem keresek rájuk, nem érdekelnek. Túl sok minőségi együttes van, akiket nem tudok elégszer hallgatni, hogy ilyenekre fecsérelje madrága időmet.

Aki úgy érzi, neki megéri, az ellen ne msokat teshetsz, max felhívod a figyelmüket, mekkora talicska trágáyt lesnek.

2016. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Szerintem meg az az undoritó, ha szinte nulla befektetett munkával a "zenészek" összedobnak valami sallang, minden fajta művésziességtől és mondanivalótól mentes, vagy egyenesen káros mondanivalóval rendelkező sz@rt, kizárólag megélhetési célból és a 12 évesekből sikerül is megélniük.

2016. jan. 21. 15:50
 5/13 A kérdező kommentje:

15:47 Köszi az értelmes választ, nekem is ezt kéne tenni...

De nem tudom elviselni, hogy a mai világban pl. a Deep Purple, vagy a klasszikus zene a ciki.

2016. jan. 21. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem ciki, cska számos olyan tényező játszik össze, ami miatt így tűnhet.


Nekem se tetszik, hogy a moziba omlik a trűgya, és ha találok egy olyan filmet, minta Saul fia, vagy az Artist, vagy A srác biciklivel, össze kel lcsapnom a kezem, mert csodával ér fel, holott az összes trágya vígjáték, mint a Nagyfiúk, Pixel, Testcsere, meg atöbbi szutyok meg egyértelműen bejut. Miért? Mert beülnek rájuk, megnézik, és nem számít, hogy ha nem tenénk, több minőségi lenne, és kevesebb szutyok.

Mit tehetünk? Szelektálunk, utánajárunk, próbálunk minőségit elérni.


Igen ,diegesítő, hogy ekkroa figyelmet kapa szemét, és hogy mások miatt esetleg "hátrányban" vagyunk, de!!!!


Nincs arra időnk sajnos, sem engergiánk, hogy mindig felhívjuk mások figylemét, hogy "Hé, te, nem zavar, hogy ökörségre vesztegeted az idődet?".

Lehet valamenynire, de inkább kocnentráljunk magunkra, és támogassuk a minőséget.

2016. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát én örülök neki,meg én szeretem, akiket felsoroltál.
2016. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Inkább ilyenek legyenek népszerűek, mint valami RTM sz@rság.
2016. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Yoni03 ***** válasza:
58%

10-es: Mert az rtm nem népszerű...

Engem már rég nem érdekelnek ezek. Majka egy interjúban is elmondta, hogy a szövegeit azért írja, hogy tetsszen az embereknek, nem azért, hogy magát kifejezze, és a zenei részében van bőven munka, tehát ezen nem lepődök meg. A Wellhello-ban mind a 2 srác többre lenne képes, de ők is inkább azt gyártják, ami a népnek kell. Kis Grófót viszont tényleg nem értem, hogy lett ilyen népszerű...populáris a szövege, zenei szeméttel alatta. Az ilyet általában melegebb éghajlatra küldik, de őt az égig emelték.

Nem baj, hát nagyobb lóról nagyobbat fognak esni.

2016. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Yoni03 ***** válasza:

*8-as

(2 válasz törölve lett)

2016. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!