Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik együttes (valamint...

Melyik együttes (valamint dal) klipje ez? Talán szlovák dal, de nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés

Régen, kb. 2006-2008 között adták az MTV Europe TOP20 műsorában, hetente legalább egyszer. Talán egy szlovák alternatív (?), legalábbis elektronikus rock együttes dalához csinálták a klipet. Amikor az MTV Europe helyébe berakták az MTV Hungary-t, soha többet nem láttam azt a klipet (és azt a dalt sem hallottam, pedig egészen jó dal).


Amennyire emlékszem a klipből: egy srác egy sötét padláson (ahova egy résen jön be a fény) úgy összetörik, mintha porcelánból lenne azt követően, hogy egy lány baseball ütővel "összetörte" a srácot. A srác meg a földön fekve, darabokba hullva énekel. A zenéje talán az alternatív rock műfajhoz sorolható, az énekes srácnak fátyolos, tiszta hangja van, egy kicsit mély. Sok az elektronikus elem a zenében. Sajnos sehogy sem találom a dalt, pedig 8-10 éve folyamatosan megy a fejemben a dallama és idegesít, hogy nem találom...



2016. jan. 24. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy emlékeim szerint talán angol (?) nyelven íródott a dal.
2016. jan. 24. 22:17
 2/4 anonim ***** válasza:
hű így ahogy leírtad engem is térdelne ez a szám. Nem tudsz belőle egy pár sort leírni, a szövegből?
2016. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már a szövegét is elfelejtettem...

A refrénje valahogy így kezdődött, hogy "Oooh, I have to...". Na, ezzel most sokat segítettem :D Egyébként az is lehet, hogy cseh együttesről van szó... Szlovák, vagy cseh, nem vagyok benne biztos, de azt tudom, hogy anno az MTV Europe-n minden hétvégén a TOP20 Europe című műsorban állandóan nyomatták, az első 10-ben volt benne mindig.

2016. máj. 2. 19:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, ezen röhögni fogtok, de egy kis részletet leírok az üteméből :D


Tütürütüü, tütürütüü

Tütürütüü, tütürütüü

Tütürütüü, tütürütüü

Tütürütüü, (óóó) tütürütü-tütürütüü...


Refr.:

Tüüüüütütürütüüü

Tütütütütürütüüü

Tüüüüütütürütüüü

Tütütütütürütüüü


... Máshogy már nem tudom körbeírni a dalt :D Már elkezdtem kutakodni utána, már 3 hónapja, de még mindig nem találom :(

2016. máj. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!