Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a kis "dalszöveg" helyes így?

Ez a kis "dalszöveg" helyes így?

Figyelt kérdés

Nem a szöveg minősítésére vagyok kíváncsi hanem azt szeretném kérni hogy írjátok meg hogy hol van hiba és hogy lenne helyes,mert nem vagyok profi angolból..:)Fordítót azért nem használtam mert az nálam is butább...


There are some people who only can see thaf you are black or white,they can'tlook deep into things,this iz them disease.I very sorry for them,maybe they'll be healed,maybe won't.I think it isn't worthing to deal whit them.'Cause it doesn't matter if you are black or white,all is matter is you be all right.(még lesz folytatás)



2016. febr. 1. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

There are some people who only can see thtf you are black or white, they can't look deep into things, this is them disease. (←Mit szeretnél itt mondani?)

I'm very (inkább so) sorry for them, maybe they'll be healed, maybe they won't. I think it's worth dealing with them.'Cause it doesn't matter if you are black or white, it only matters that you are alright.


Én így gondolom, de nem biztos, hogy mindenhol jól értettem a mondanivalódat. Leírnád kérlek, hogy mit szeretnél mondani? :)

2016. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!