Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Freddie Mercury...

Szerintetek Freddie Mercury -nek, vagy Zámbó Jimmy -nek volt jobb hangja, nagyobb hangterjedelme?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 16:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%

Ide is leírom:


Nem minden a hangterjedelem. Freddie Mercurynak sem különösebben csodaszámba menően nagy volt a hangterjedelme, de olyan hangja volt, hogy betöltötte stadiont. Van, aki meg átlagos hanggal bír, de hihetetlenül sok érzelemmel a hangjában énekel. Presser Gábor mondta pl., hogy hazánkban összesen 2 drámai énekesnő van,aki tud érzéseket is közvetíteni a hangjával: Oláh Ibolya és Rúzsa Magdi. Szóval sok dolog alapján lehet valaki jó.

Ráadásul a technikát lehet tanulni, de azt, hogy érzelmes legyél... hát azt nem.


Én Freddie-re szavazok minden tekintetben. Jimmy szerintem nem volt érzelmes, teátrális volt. Freddie is az volt, de volt benne érzelem. És erős hangja volt, valamint jó dalszerző.

2018. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem Mercurynak volt jobb hangja. Jimmyt egyszer hallottam, aztán megesküdtem, hogy soha többet. De ez csak az én véleményem.
2019. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Freddie Mercury
2019. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
5%
Egyértelmű, hogy Jimmy a jobb énekes. Aki még azt írta, hogy playback-elt, az egy hülye, idióta. Kb annyira ért a zenéhez, mint egy ötéves az űrkutatáshoz. 😂😂
2019. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
79%
Konkrétan több zenészével dolgoztam az elmúlt években, mind meg tudja erősíteni hogy playbackelt a Jimmy.
2019. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
5%
Dehogy dolgoztál te együtt azokkal az emberekkel, te ki.szott nagy kamu gép. Inkább ásd el magad, legalább 12 láb mélyre!
2019. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!