Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik elektromos gitárt...

Melyik elektromos gitárt válasszam kezdőként?

Figyelt kérdés

A magam szórakoztatására kezdenék el gitározni (tanárral), és 50.000Ft körüli összeget szánok rá. (Erősítőm van, csak a gitárról érdekelne a véleményetek.)

Köszönöm!


Amiket én kinéztem:


Cort X-1 White Pearl: [link]


Washburn WIN14WH: [link]


Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS RW: [link]


Pár mondatot tudnátok róluk írni, melyik miért?

Vagy ilyen árkategóriában ajánlani másfélét, ami jobb ezeknél.



2016. febr. 11. 19:47
 1/5 gnoomage ***** válasza:
25%
A Cortot nagyon sok ismerősöm szidja, így inkább Fender.. Washburnt nem tudom...
2016. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A felsoroltak között egy Fender sincs.

Egyébként meg újan inkább egyiket se.

2016. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:

Egyáltalán milyen zenét szeretnél játszani? Itt a felsorolt gitárok között van minden, mint a búcsúban: LP, stratocaster, super strato - ez nekem azt mondja, hogy igazán fogalmad sincs, mit is szeretnél a gitárral.

Ebben az árkategóriában szerintem kb ez az egyetlen valamennyire értelmes elektromos gitár:

[link]


De leginkább még gyűjtögess hozzá. Bár, ha tényleg fogalmad sincs, milyen zenét szeretnél játszani és milyen gitáron, lehet mégsem érdemes többet beleinvesztálni első körben.

(Ja igen, én is egy Cortot ajánlottam. A Cortok az olcsóbb kategóriában kiemelkedően jó gitárok, egy két kivétellel. AZ X széria például teljesen felejtős - te pedig pont azt választottad egyből ki. Ja, és szerintem ebben az érkategóriában a tremolós gitárok is maximálisan felejtősek.)

2016. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na igen, az nagyon nem mindegy, hogy milyen zenét akarsz játszani, mert ez a 3 gitár mind különböző zenékhez jó.

Superstrat (Cort): dallamos power vagy progresszív metal

Les Paul (Washburn): hardrock, glamrock, punk

Stratocaster (Squier): klasszikus rock, blues

2016. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először azt kéne eldönteni főként milyen stílusú zenét akarsz játszani. Amiket linkeltél azok közül a wasburn a legnormálisabb minőség szempontjából.
2016. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!