Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kit tartotok tehetségesebbnek...

Kit tartotok tehetségesebbnek és kit kedveltek jobban? Tabáni Istvánt vagy Vásáry Andrét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Tabáni szvsz lényegesen tehetségesebb. Mármint sokkal több hangszínen tud kiválóan mozogni. Ettől függetlenül művészi értékek tekintetében mindkettő arc szánalmas. Mármint. AZ a Tabáni gyerek is, tud énekelni, erre ahelyett, hogy megtanulna hangszereken játszani, és a tehetségét használva megpróbálna normális zenét csinálni, másoknak ugrál, és ilyen fos, érzelemmentes popzenét nyomat. Szóval a tehetség semmit nem ér önmagában sajnos.


EMberileg egyébként mindkettő elborzasztó szerintem. Tabáni játsza az érzékeny művészt, közben meg egyszerűen csak egy unalmas érdektelen ember. Vásáry meg vuzi. Amivel önmagában nem lenen semmi bajom, de komolyan nagyon undorítóan vuzis módon viselkedik. Úgy, ahogy sok vuzi sem szokott.

2010. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

André az agyamra megy

Tabáni mostmár nem olyan szimpi,mint a verseny alatt,de ha választani kell,őt jobban kedvelem

2010. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kik ezek?
2010. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fos, érzelemmentes popzene alatt mit értesz? Queen, Máté Péter, Demjén, Padlás? Mert eddig csak ezeket énekelte a saját szerzeményén kívül, ami nem lett volna rosz ha nem hagyja hogy ilyen hülyén hangszereljék...kár hogy csicska...

Az érzékeny művészember meg nem zárja ki az unalmas érdektelen embert:D Szerintem ő mind2:D

Egyébként gitárázni tud, még a Csillag alatt mutatták a kisfilmben.

2010. márc. 31. 17:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja André viselkedése, affektálása tényleg baromira idegesítő -.-
2010. márc. 31. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
egyik se. Horváth Tamás :D(Y)
2010. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tabánit szerettem az egész verseny alatt, nagyon szép, tiszta hangja van és nincs eltelve önmagától ahogyan sokan mások, akiknek fele ilyen csodás hangjuk nincs.

És még most is szeretem, az ő hangja a kedvencem:)

2010. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!