Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találhatnék koncertre...

Hol találhatnék koncertre járós barátokat?

Figyelt kérdés

AZ a baj, hogy alapjáraton csendesebb lány vagyok és így mindig olyan barátokat sikerül szereznem, akik szintén csendesebbek- barátom sem az a koncertezős nagyon, így nincs kivel elmennem, pedig annyira szívesen mennék és ha van kivel, akkor nagyon szívesen tombolok meg elengedném magam. De nincs kivel :(

Hol/hogy lehetne olyan barátokat találni, akik a zárkózottságommal toleránsabbak, de szeretnek eljárni bulizni és koncertekre?


2016. febr. 22. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, folyton kérdezek másokat hogy megyünk-e koncertre, de nem jön senki :D
2016. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez van, csak már inkább nem is kérdezem :) Pedig úgy szeretek koncertekre járni és annyira jó, mikor valaki olyannal megyek, aki képes elengedni magát és együtt tombolni, leereszteni a gőzt.
2016. febr. 22. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,általában meglapulok de tudok nagy társasági figura is lenni. Attól függ milyen koncertre,ha rock,metál akkor még szép hogy megyek mert rocker,metálos vagyok a mai szarok amit zenének neveznek viszont nem érdekel csak ez a 2 műfaj amit zenének tudok nevezni :D
2016. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!