Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elkezdeni gitározni,...

Szeretnék elkezdeni gitározni, és nem tudom milyen gitárt, erősítőt kellene vennem. Tudnátok segíteni? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni gitározni jobbára a metál műfaj érdekel. Semmilyen tapasztalatom nincsen e téren 40-50.000 forint környékén szeretnék gitárt venni. Kellékek is kellenének, amik egy kezdő gitárosnak kellenek. Ebben kérném segítségeteket milyet vegyek. Előre is köszi a választ!

2016. febr. 26. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
én most vettem gitárt szintén kezdő vagyok,kombót még gőzöm nincs milyet vegyek,én ibanez gitárt vettem kicsit drágább kategória,metálra cort ami jó lehet én is sokáig cortot akartam de találtam egy gyönyörű ibanezt és kicsit drágábban megvettem de nem jelentősen de biztos jobb,legalábbis nem kezdő gitár ellenben amit eleinte akartam.Ha kérdésed van írj nyugodtan
2016. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minimum 15W-os erősítőt vegyél. Gitárból pedig amit kapsz ebben az árkategóriában az a cort,soundsation,epiphone. De ha rám hallgatsz epiphonet veszel. Pl egy sg-t.
2016. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!