Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort x1 vagy Jackson js11 dinky?

Cort x1 vagy Jackson js11 dinky?

Figyelt kérdés
Kezdő gitárnak lenne szóval nem kérek olyan válaszokat,hogy egyik se.Kezdésre teljesen jó lesz,ha majd bejön a dolog nyilván veszek majd valami komolyabbat.Rockot illetve metált szeretnék játszani.Ár/értek arány jelen esetben mindegy mivel egyik sem a bolti árán lenne.Csak hangzás szempontjából érdekelne hogy melyik lenne a jobb rockra/metálra.

2016. febr. 29. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
a az x1 népszerűbb és szépen szól,a jackson egy jó márka én is néztem ezeket a gitárokat és js11 ről nem nagyon találtam videókat itt gondolok metál cover videókra.Komolyabb esetén jacksont vennék mondjuk 100 fölött mint cortot,igazából tulajdonképpen ugyanazt tudják azt vedd amelyik jobban tetszik egyik se lesz jobb vagy rosszabb a másiknál
2016. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:

Ebben az árkategóriában nem a hangzás a lényeg. Ahogy mondod, kezdésnek elmennek, majd veszel valami komolyabbat. A gond az szokott lenni, hogy írtó rosszul vannak beállítva ezek a gitárok. Rossz nyakbeállítás, nehéz játszhatóság, rossz intonáció. És ez pont, hogy a kezdőknek a legnagyobb szívás. Tehát a nagyon olcsó gitárokkal nem az a helyzet, hogy "nem baj, kezdésnek jók", hanem pontosan kezdéshez a lehető legrosszabbak, míg tapasztaltabb gitárosként könnyebben úrrá tudnál lenni az olcsó gitár problémáin.

Ezt figyelembe véve válaszd azt, amelyik nem gyári állapotban van, hanem amelyiket beállította hangszerész. Vagy állítasd majd be te magad.

2016. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha könnyen játszhatót akarsz kezdőnek ibanez jó lehet,nekem is az van még csak 1 hete de iszonyat jó,azt mondták az ibanezek nyaka nagyon kényelmes és igaz,újra kell húrozni mert használt és el is szakadt az egyik a kulcsnál de még így is könnyű lefogni tehát tényleg jó választás volt
2016. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!