Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mai, nem feltétlen...

Tudtok mai, nem feltétlen népszerű, jó hangú rock zenekart?

Figyelt kérdés
Kerestem mai rock bandákat a neten, de mindegyik olyan ilyesztően néz ki. Általában Queent szoktam hallgatni.
2016. márc. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

AC/DC

Ramones

Nirvana

Guns n' Roses

Def Leppard

Mötley Crüe

Foo Fighters

Hollywood Undead

Airbourne

Green day

Black Veil Brides

Imagine Dragons

Sex Pistols

ZZ Top

Skillet

Bad Religion

Sum 41

Offspring

Rammstein

Shinedown

Steel Panther

Five Finger Death Punch

Metallica

Limp Bizkit

Beartooth

Thousand Foot Krutch

Billy Talent

Seether

Black Stone Cherry


Én ezeket szoktam hallgatni, nem mindegyik mai de majd eldöntöd, hogy tetszik-e valamelyik :D

2016. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek nem maiak. Maiak közül amik jók tényleg olyanok vannak akik nem híresek. Tegnap találtam:

[link]

Azért nem fogsz csak úgy találni, mert az itt felsoroltak régen híresek voltak, ma meg már (az új generáció) nem igazán ismeri, mert nem látják a tv-ben, nem hallják a rádióban. Ezek az együttesek, mikor híresek lettek, népszerűsítette még őket a média, ez miatt lettek világszinten ismertek..ma meg már csak és kizárólag a szart népszerűsítik, vagy megtalálod a jókat valami olcsó fesztiválon vag a youtube-on így úgy amúgy körülményesen, vagy ismered valamelyik tagot. Mostantól (vagyis szerintem már kb. 2000 óta) nem lesznek !ár jó és világhírű együttesek. Csak vagy ez, vagy az. Én úgy találtam, hogy Nirvana covereket néztem és megtaláltam ezt az együttest, mert ők is nyomnak egy számot. Így valahogy szerintem te is találsz.

2016. márc. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommenteket, a második válaszoló linkje egészen jó. ;))
2016. ápr. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!