Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy képesek az emberek 2/3-a...

Hogy képesek az emberek 2/3-a gagyi zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni miképp tudnak a "normális" emberek dubstepet meg justin biebert (AKA: a zene hitlerjét)hallgatni, egyik osztálytársamtól megkérdeztem, hogy mi módon képesek ilyen szennyet hallgatni, erre ő azt válaszolta:"Mert te jobb zenéket hallgatsz". Megkérdeztem tőle, hogy tudja-e milyen zenéket szeretek, erre ő: "Linkin Parkot meg ilyeneket" Hogy képesek olyan gagyikat hallgatni, mint a dubstep? És erre még szarozzák is a heavy metalt merthogy az csak zaj. Ja és én nem csak az LP zenéjét szeretem, hanem a Slipknot, A7X, Metallica, Slayer, In This Moment, Pantera, Escape The Fate, Papa Roach, Marylin Manson, Bullet For My Valentine, Aerosmith, Zakk Wylde zenéit is.

Plusz kérdés: Vannak még metálosok Magyarországon?



#zene #heavy metal #gagyi zenék
2016. márc. 13. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Metálos vagyok, és a fentebb felsorolt bandák nagy részét szeretem, viszont te még vagy nagyon fiatal és ezáltal éretlen vagy, vagy csak egyszerűen visszamaradott szépen fogalmazva. Mégis mikor fogják már fel az emberek, hogy mindenkinek más az ízlése??? Ők azt szeretik, hallgassák, neked nem k.rvára mindegy? Szánalmas.
2016. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bithorlo válasza:
75%

Unalmas lenne, ha mindenki egyforma lenne!

Örülj neki, és FOGADD EL, hogy van aki a mulatóst, van, aki a heavy-t stb-t szereti.


😉

2016. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

>Hitler

>sértés

Válassz egyet.


Ugyanugyan, csak viccelek, természetesen az egyetlen elfogadható, igaz és tökéletes ízlést követő különleges kis hópehelyként jogosult vagy az elismerő bólogatásra és buksisimogatásra.

2016. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 13 éves kislány. Legyél szíves nem égeti a rockereket az ilyen hülyeségeiddel.

Kezdjük ott, ahogy az előttem lévő is írta, ez a Hitlerezés se vicces nem volt, se beszólás, szóval ne használd. Magadból csinálsz hülyét.

És igen, képzeld, másoknak más az ízlésük. Ez van.

Persze én is metalt hallgatok, de abból sem csak mainstreamet, hanem pl. End of Paradise, Lost Society, Artillery, Attacker, Atrophy, DRI, stb.

2016. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
67%
Kit érdekel? Mindenki azt hallgat, amit akar. Legfeljebb ostobának tartom, ha kiderül, hogy másról fogalma sincsen.
2016. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Metalhead here! 20/F
2018. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Linkin Park, Slipknot, A7X, Metallica, Slayer, In This Moment, Pantera, Escape The Fate, Papa Roach, Marylin Manson, Bullet For My Valentine, Aerosmith, Zakk Wylde.


Mi a fsz ez? Ebből a Slayer ami zene, meg tán a 'tallica és a Pantera régebbi albumai hallgathatóak. A többi legfeljebb a billegős asztal lába alá való.


És te nevezed magad "metálosnak"? Ne röhögtesd már ki magad.

2018. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, valóban a Slayer az egyetlen zenekar, amely ér valamit ezek közül.
2018. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!