Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért akkor kezdenek az...

Miért akkor kezdenek az emberek állandóan zenét hallgatni, amikor tinik lesznek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem azért,mert akkor jelennek meg az első érzések.Ekkor leszünk "igazán" szerelmesek,ilyenkor lesz meg az első csalódásunk,sokszor az egész világgal hadilábon állunk,és erre jó a zene.Nem érezzük magunkat egyedül,jól kibőghetjük magunkat,stb.:))

13/L

2009. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)
2009. jún. 29. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

A lanyom 5-6 eves volt es az "Istvan a kiraly"-t kivulrol fujta, meg mi is, annyit hallgatta :))

Igaz most 12 eves de azota is szereti a zenet, igaz most mar nem szuk latokoru:))

2009. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Első válaszoló:

az István a királyt én is nagyon szeretem:)

2009. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%
Szerintem azért, mert akkor érik be úgymond a "Hormon" és ilyenkor mindig kapaszkodunk 1 zenébe ha csalódás ér, ha szerelmesek leszünk! Az úgynevezett lelkitársat megtaláljuk a dalokban!
2009. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű, mert akkor kezdenek felnőni.

Engem semmi nagy csalódás nem ért, csak valahogy felnőttem a zenéhez, ahhoz ami igazán engem jellemez.

2009. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

yee

amig a föld kerek addig lesznek rockerek

amíg a föld ovális jó lesz nekünk a metál is :D

2009. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Velem ez elég furán érintett, anyum discos életében(csak a zene) nőttem fel, apum külföldön dolgozott kb havonta láttam, magamtól jöttem rá hogy a rock zene tetszik, pedig (12évesen) még azt sem tudtam mi az :D most 16 vagyok, ahogy komolyodok, érek egyre jobban szeretem csak a zenét, most egy rock bandában gitározok, néha pedig beszállok dobolni, ezen kívül szintetizátoron is tudok játszani Xd tehát elég zenebeteg vagyok, mind ezt autodidakta módon értem el... lehet túlságosan is kielégíti a lelkem a zene, olyannyira hogy még barátnőm sem volt, (és nem, nem vagyok meleg...) nekem körülbelül ennyi a zene (vagyis kb minden)
2009. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

előző vagyok

lassan viszont már kéne egy rendes barátnő :D akármennyire is elvagyok a zenéimmel

:D

2009. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

17:49-nek, velem full ugyanez van xD csak én rappelek, meg rap zenéket komponálok szintin. Annyira a zene a minden, hogy nem szívesen szakítok időt másra...pl ugye lányokra. pedig nekem se ártana ismerkednem....mondom full egy cipőben vagyunk xD


És hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak:

Szerintem a az eddig felsorolt válaszok mellett, a divat is közbe szól. Eltudnátok képzelni magatokat, hogy a legjobb barátod/barátnőid hallgatnak valami zenét és azt te ne? A legtöbben szerintem így ismerkednek meg a zenével. Legalábbis körülöttem így viselkedtek az emberek.

2009. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!