Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok, nők, ti mennyire...

Sammy1203 kérdése:

Lányok, nők, ti mennyire ismeritek a Paddy and the Rats zenekart? Érdemes elmenni a kaposvári koncertjükre?

Figyelt kérdés
Nekem eddig, amennyit hallottam a dalaikból, tetszettek, de nem tudom, visszakaphatom-e az érzést egy koncerten, ráadásul egyedül?

2016. márc. 14. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak hölgyeknek ér válaszolni, akkor ezt most tekintsd semmisnek.

Soha nem voltak a kedvenc zenekarom, de mégis négyszer voltam eddig Paddy-koncerten, mert élőben többszörösen jön át a hangulat. Mondjuk azt megfigyeltem, hogy az mindig sokkal jobb szokott lenni, amikor valami kisebb helyen játszanak, nem pedig mondjuk valami népünnepély nagyszínpadán, egyszerűen annyira más a két esetben a közönség és a zenekar hozzáállása is.

2016. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire alkalmas még a dolog, de én személy szerint imádom őket. :) 15évesen volt szerencsém az első koncerthez, azóta rendszeresen járok, ha van rá lehetőség, és mindig nagyon jó bulit csinálnak. Szerintem érdemes elmenni! :)) 18/L
2016. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gondolom már rég nem aktuális, de ha valakiben még a jövőben felmerülne ez a kérdés, én is leírom a véleményem. :D Lehet kicsit vagy nagyon kedvelni a számaikat amikor nem élőben hallgatod, de tagadhatatlan hogy nagyon durván meg tudják teremteni a hangulatot koncerteken. Nekem kb mindegyik ismerősöm aki kedveli őket akkor szerette meg a zenekart amikor voltak egy-egy koncertjükön (köztük én is, még 2012-ben a BME Egyetemi Napokon). Nem is igazán tudom megmagyarázni az okát, de tény, hogy nagy hatással van az emberre a koncertjük, lehetetlen unottan végiglötyögni aztán egykedvűen hazacammogni. :) A srácok folyamatosan figyelnek és reagálnak a közönségre, nem egyszer itatják is őket... :D Plusz baromira közvetlenek/jó arcok, ez 1-2 interjú után kiderül, de néhány ismerősömnek volt is lehetősége pár szót váltani velük (kisebb koncertek után ugyanis szívesen vegyülnek a népséggel a helyi krimóban) és kimondottan pozitív élményeik voltak velük kapcsolatban. :) Alig várom, hogy egyszer egy kisebb, vidéki koncertre is eljussak... Remélem hasznos volt a komment valakinek. :D
2016. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!