Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok ehhez hasonló...

Ajánlanátok ehhez hasonló rock együtteseket? Fall Out Boy, Panic at the Disco, Simple Plan, Linkin Park, Three Days Grace, Breaking Benjamin.

Figyelt kérdés

Fall Out Boy, Panic at the Disco, Simple Plan, Linkin Park, Three Days Grace, Breaking Benjamin.


Nem szeretem az olyan zenéket, amiben érződik a rosszindulat, vagy hogy mondjam, inkább csak a sima rockot, vagy a pop-rockot. Már rongyosra hallgattam minden zenét, és keresnék valami újat.

Köszi!:)



2016. márc. 14. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és azt kifelejtettem, hogy az olyan rockot se szeretem, amiben visítozva/rekedt hangon krákogva énekelnek, szóval ilyen Tankcsapdával meg hasonlókkal kíméljetek :D

Köszi:D

2016. márc. 14. 17:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Legjobban a My Chemical Romance és a Slash tetszett :D A Coldplay se rossz, de szerintem ez nem az a műfaj :D A Skillet-et ismertem, szeretem is! Köszi, sokat segítettél! :D
2016. márc. 15. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok a felsoroltak közül nem rock, hanem pop, pop-rock... Szóval esetleg Paramore, meg bármi a Fueled By Ramen youtube csatornáról...


Amúgy Muse, Thirty Seconds to Mars, Incubus?


Klasszikus rock együttesek, pl. Deep Purple, Pink Floyd?

2016. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg az Imagine Dragonst ismered?

Avenged Sevenfold, Deuce, Hollywood Undead?

https://www.youtube.com/watch?v=vB5nK99ssI4

Ha valamelyik volt már akkor elnézést :D

2016. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nagykutya12 válasza:
Köszönöm, sokat segitettél testvéremnek
2016. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Franz Ferdinand 😊
2019. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!