Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A fejemben jár egy zene, egy...

A fejemben jár egy zene, egy nagyon rövid részlet a dallamából, segít valaki megtalálni ezt a zenét?

Figyelt kérdés
Egy picit hasonlít a dallama a Final Countdownéhoz, de ez egy újabb szám. Fogalmam sincs hol hallottam, kicsit a stílusa hasonló az Axwell/Ingrosso Sun is Shiningjához, de azért nem pont. :D igazából most nagyon nem tudom honnan szedtem ezt, de annyira zavar hogy nem tudom melyik szám ez, hogy nem tudok leszállni erről a témáról :( a dallam a fejemben valahogy így hangzik: tüm tütütüm tüm tütütütütürüm és ez ismétlődik, talán ez után egy éneklés van, de azt sem tudom, hogy van. És még annyi hogy esetleg egy filmben hallhattam, de ez egyáltalán nem biztos, csak mostanában sok filmet néztem :D Linkeljetek, ha valami van ami talán ez lehet.

2016. márc. 15. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Te jó ég, most vettem észre hogy teljesen más kategóriában írtam ki, mint amiben kellett volna.. Nem tudom mit nyomkodtam
2016. márc. 15. 23:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoztam is, mit keres a téli sportok közt... :D

De Te... Ez a tüm tütütüm nagyon nagy. XD

2016. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a Roky zenéje?
2016. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MEGTALÁÁLTAM!! Köszi azért:D Shawn Mendes-Something big
2016. márc. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!