Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen egyedül...

Szerintetek milyen egyedül menni fesztiválra? Esetleg valaki aki egyedül jön vagy lehet csatlakozni hozzá megy szigetre vagy balaton soundra? Barátnőm visszamondta hogy jön és nem akarok egyedül menni

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 20:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem sincs társaságom.. :( a barátaim csak mondogatják hogy majd egyszer.. én a szigetre mennék 18L
2016. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sziget fesztivál nekem is és eddig senki nincs,aki jönne velem :/
2016. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én is mennék valamelyikre, de barátaim nem nagy fesztiválozók, inkább buliznak, egyedül még nem voltam. Ha úgy van, persze ráveszem magam, de inkább társaságban... úgyhogy én is szívesen csatlakoznék! 24F
2016. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Társaság nélkül nem mennék az tény, nem élvezném..

Viszont a közösségi oldalaknak köszönhetőn találsz majd társaságot, esetleg olyan embereket akik szintén egyedül mennek és összekovácsolódtok egy társasággá. Tehát hajrá! Valószínűleg nem fogsz egyedül lenni, illetve ott is viszonylag gyorsan lehet barátkozni :D Tapasztalatom szerint amikor kimegyek a nagy színpadra egy idő után elhagyjuk egymást a barátaimmal társaságommal és élvezzük a bulit:D

2016. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én tervezek menni a Szigetre, de egyenlőre én is egyedül megyek, vagy legalábbis úgy néz ki. De csak egy napra szeretnék menni (Szombat 👉 Bring Me The Horizon miatt). Van esetleg akárki aki erre az egy napra tervez menni? Esetleg a BMTH miatt?

19L

2016. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Van aki 7 napos berlettel keszul a szigetre?:D
2016. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én VOLTra megyek egyedül úgy néz ki :) Egyszerűen nem jön össze egyik ismerősömnek se, de ettől nem akarom kihagyni. Még elválik hogy aztán összeszedek - e valami társaságot, de én már elődöntöttem hogy egyedül is nagyot fogok bulizni! :D
2016. máj. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat írjon priviben mindenki aki jönne valamelyikre
2016. jún. 27. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!