Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne zenéket megkere...

Hogyan lehetne zenéket megkeresni/megtalálni könnyen és egyszerűen? Ti hogy a fenébe csináljátok?

Figyelt kérdés
Ezer és ezer kérdés van fent itt az oldalon: "melyik ez a zene?" és társai. Sokszor van úgy, hogy az embernek felrémlik egy régi szám, melynek nem ismeri az előadóját. Ilyenkor mit lehet tenni? Google, youtube tökéletesen haszontalanok ilyenkor, főleg utóbbi, amelyik oldalon bármit írsz be a keresőbe, 2015 utáni számot fog csak behozni, ráadásul azokat, amiket boldog-boldogtalan ismer.

2016. márc. 20. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:

na meg van, addig addig agyaltam a dalszövegen, míg ki nem találtam ezt a nagyon frappáns refrént:

"Where'd you go?

I miss you so,

Seems like it's been forever,

That you've been gone."

:)


https://www.youtube.com/watch?v=Brg7LNLSbtQ

2016. márc. 20. 21:39
 2/5 A kérdező kommentje:
hopsz, ezt nem ide akartam.
2016. márc. 20. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában google és youtube keresés. Próbálok a dalszövegben olyan részre emlékezni, ami jellegzetesnek tűnik és kevés más zenében fordul elő. Esetleg a kereséshez még odaírom a műfajt.

Csak 1 zene van, amit évek óta nem találok, mert semmire sem emlékszem a szövegéből! :D

2016. márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!