Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amikor elkezdek gitározni 30...

Amikor elkezdek gitározni 30 perc után szúró fájdalmat érzek a jobb kezemben mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pihentettem 1,5 hetet ugyanaz a probléma orvosnál vtam vele azt mondta nincs gond...
2016. márc. 24. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik! :)
2016. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát remélem. 4 éve gitározok napi 3 órát most 1,5 hónapon keresztül napi 5-6 órát gyakoroltam és ez lett a kovetkezmény eléggé idegesitő :|
2016. márc. 24. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, h nem vagy kezdő. Ugye olyankor szokott. De am lehet csak megerőltetted. Nyilván majd elmúlik, ax figyelj rá ne terheld.
2016. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja csak kattogás van a gityó nélkul : D
2016. márc. 25. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kellene valami speckó kéztrénert használnod, pl. a powerball nem olcsó, de nagyon jól karban tartja az izmokat, ízületeket.
2016. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utánnanézek igazábol nem érdekel mennyibe kerul ha segit... mert ez igy most nem állapot most leteszem 1 honapra legalább a hangszert.. most is 1 hetet pihentettem és tegnap játszottam megint szur a kezem :| köszia tippet
2016. márc. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!