Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a jobb karom?

Miért fáj a jobb karom?

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem meglettem műtve,a nyelőcsőm nem volt kifejlődve. Eddig nem fájt a karom,de most már második napja,hogy a vállamtól egészen a hüvelykujjamig fáj a karom. Ha jobban megszorítok valamit,akkor a hüvelykujjamba hasogat,de van amikor csak állok és a könyökömbe és/vagy a vállamba hasogat. Egy erősen szúró érzést érzek.Gericferdülésem is van,ami miatt kell járnom úszásra meg tornára.Ezt mi okozhatja?

Válaszokat előre is köszönöm

Ui.: Szóltam a szüleimnek is,de orvoshoz nem nagyon szeretnék menni.



2016. febr. 19. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig egy orvos sokat tudna segíteni! Hetente hányszor jársz úszni? Edzel még valamit?
2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Keddenként jártam,de már egy ideje nem járok.

Nem edzek..

2016. febr. 19. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

sajnos ez lehet elég komoly.

Nyaki gerincsérvtől is lehet. mri vizsgálattal deríthető ki. Sporttal ne terheld, rázd a nyakad, amíg nem derül ki miért.

A gerincferüléstől is lehet.

A gerincferdülésről: mellúszáskor a fejed tedd bele a vízbe, és minden úszásnembe a könyököt hajlítsd be kicsit. Nézz utána hogy kell szabályosan háton, gyorsan. A nagymamás torna nem sokat ér.


9:47-nél mutat pár hátedzést:

https://www.youtube.com/watch?v=IKc6hwPvsHg

Ezt csinálhatod súlyzókkal hason fekve, vagy trx -szel.

Ha rákeresel a street workout hátedzésre, azok is jók. A széles fogású húzódzkodás alap.

2016. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Elmentünk hétfőn orvoshoz,aki adott gyógyszert és nagy a valószínűsége,hogy ízület miatt van ez

2016. febr. 24. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyanazon a napon ment szét az összes izületed?

Jó h lye az orvos.

De legalább rádtukmált az orvos valami gyógyszert.

De te is, ha nem edzel a gerincferdülés miatt.

2016. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,mind egy nap.

Ezt párszor megkaptam emiatt..

2016. febr. 25. 15:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,adott gyógyszert,de olyat amit nekem nem is lehetne szedni
2016. febr. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!