Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bennetek milyen érzéseket...

Bennetek milyen érzéseket kelt a Nirvana - Smells Like Teen Spirit című dala?

Figyelt kérdés

Amikor hallgatjátok, mire gondoltok, mi jut eszetekbe, milyen életérzés, pozitív vagy inkább negatív dolgok lesznek előnyben részesítve?

Nekem valami "fájdalom"nak nevezhető dolog, amit pontosan nem tudok megmondani, hogy mi, de valami nagy fájdalom, amit elfed a misztikum és titkok rejlenek körülötte.


2016. márc. 25. 20:29
 1/8 anonim válasza:
Negativ! Valami dühféle, ill. amit te is irtál fájdalom ami Kurt összes dalára jellemző volt. Amúgy válaszolj válaszul az én kérdésemre, a nemrég feltettek között volt. (:
2016. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2016. márc. 25. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a fájdalom, de egyfajta beletörődéssel, "leszrom"érzéssel :) illetve egy személyes emlék
2016. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2016. márc. 29. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
beletörődés, sz*rok az egészbe ... ami amúgy negatív lenne ... de az egész feeling, ahogy rázom a fejem rá, erős leszek, magabiztos .. azért sz*rok bele mert úgy lesz a jó
2016. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Én is hasonlóan gondolom.
2016. ápr. 6. 20:50
 7/8 KakashiSensei ***** válasza:
Abszolút negatív, és elvileg az egész szám igazából egy drogos belövéséről szól, meg a végén ugye ott van a tagadás is, és elvileg ez volt a céljuk vele.
2017. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bennem a felszabadultságot,függetlenséget és pozitív érzéseket kellt. :) Olyan "free" érzést, de ez pozitív érzés. Más számjaiknál gyakran kapok pozitív erőt, illetve reményteli érzést :) Nekem a számjaik segítenek. :)
2017. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!