Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek CORT CR100...

Mi a véleményetek CORT CR100 CRS elektomos gitár ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok az érdekelne menyire éri meg az árát + kezdőnek jó választás, egyáltalán nem gitárortam még

guns n roses,Bon Jovi,Metallica,AC DC akarok játszani ez a formájú gittár tetszik

Innen veném: [link]



2016. márc. 28. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Les Pault nem könnyű olcsón jót szerezni, a Vintage V100 és az Epiphone Standard az általánosan elfogadott már elég jó kezdő modell, érdemes a használtak között nézelődni. Előbb mindenképp próbáld ki hangszerboltban őket, nekem pl nem illett a kezembe a Vintage nyaka (én végül inkább Gibsont vettem, hiába drága, legalább tartja az árát).


Amúgy az ilyen árkategóriájú Cortokról csak jót tudok mondani, van itthon egy basszusgitár és egy KX5, mindkettő nagyon jó.

2016. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Csak láttam pár komentet , hogy nem a legjobbak nem szólnak szépen + a minőség sem jó

2016. márc. 28. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
ha ilyet akarsz játszani lehet nem ártana ha tremolos lenne,csak mert pl metallicában is vannak olyan számok ahol sokszor be van tremoloval torzítva a hang,ennyiért ez túl olcsó egy corttól.Én is szívesen vettem volna kezdőként is v formájú gitárt de máshogy kell tartani,ülve nehezebb vele játszani,más a súly elosztása.Vettem egy super stratot végül és kezdőként úgy gondolom hogy lehet jobban jártam ezzel
2016. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mojjo ***** válasza:
39%

Ne, tremolós gitárt ne vegyen ennyiért, de dupla ennyiért sem. Tremolós gitárt úgy 200k-tól felfelé csak, kevés kivételtől eltekintve.


A Cort CR-100 nem túl combos gitár, de ebben az árkategóriában egyik sem az. Ennyi pénzért a rossz, nagyon rossz, és kegyetlen rossz kategóriák közül lehet választani. A Cort még a legtűrhetőbbek közé tartozik a kategóriában.

2016. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kezdőként az x szériában nézz szét,valaki szerint a tremoló szar valaki szerint jó az,én is filóztam egy cort x valahányason de találtam használtan egy 100 ezres ibanezt és az tökéletes,kényelmes,jó a tremoló könnyen játszható
2016. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mojjo ***** válasza:
A tremoló jó dolog, ha szeretünk szórakozni vele, ez nem kétséges. De annak jó minőségűnek kell lennie. Ha valaki olcsón vesz tremolós gitárt, csak magát szivatja meg, de jó alaposan. Nem értem, miért akarunk kib..ni a kérdezővel... Olcsón tremolót ne, soha, semmilyen célra, mert csak szívás van vele. A Cortnál pedig az X széria a leggyengébben sikerült széria az összes közül - kb az egyetlen, amit kerülnék Cortban, pedig Cort párti vagyok.
2016. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem Jackson,Ibanez,ESP ami jó márka metálhoz legalábbis,na meg a BC Rich,a Cort az 100 ezer felett kezdődik ami azalatt van abban vagy gagyi a tremolo,vagy a hangszedő stb... sokan szidják ezek miatt de dícsérik is de inkább ibanezt vettem pedig cortot akartam az x szériából de egy kicsit elbizonytalanodtam benne a vélemények miatt de a mostanim úgyis komolyabb mint amit kinéztem cortból tehát jól jártam végül.
2016. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , de maradok ennél a gitárnál még anyit szeretnék kérdezni melyik erősitő ilenne hozzá


[link]


[link]


[link]

2016. márc. 28. 20:34
 9/10 Mojjo ***** válasza:

Ennyi pénzért én személy szerint abszolút nem ezeket az erősítőket ajánlanám, amiket linkeltél. Sokkal inkább egy Line6 Spider IV-et:

[link]


Esetleg még:

[link]

vagy:

[link]

2016. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem cort cr100-asom van, szerintem nagyon jó, kezdőknek, tanulóknak tökéletes, nem kegyetlenül rossz. Ráadásul nagyon szép szerintem
2020. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!