Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az Intim Torna Illegál zenekarról?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes elmenni egy ITI koncertre? 15 éves lány vagyok, de ezt azért kérdezem, mert már jártam úgy ( én kis naiv :( ) hogy beleéltem magamat, hogy elmegyek egy koncertre. De hála a bátyámnak nem mentem, mert okés, hogy szeretem egy pár számukat annak a zenekarnak, de az a tudat, vagy hogy is nevezzem, hogy ők a való életben így játszanak az nekem csalódást okozna. A már felnőtt korú bátyám is megrendült azon, hogy olyanokat csinálnak a koncertjükön, amiket látott és még most is, pedig már eltelt egy 3-4 év... Szóval, hogy megelőzzem eme beleélem-de-mégse-mehetek-mert-csalódnék dolgot, azt szeretném megkérdezni, hogy az ITI koncertjére érdemes-e menni? Sajnos nincs 1 ismerősünk se, aki már volt a koncertjükön, hogy tapasztalatból beszéljen. Bár már megnéztem egy pár koncertjüket a neten, azok alapján szerintem nem lenne bennem semmi csalódás.

Előre is köszönöm a véleményeket! :)



2016. ápr. 3. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
hát é csak egy számukat ismerem az is az Örökké
2016. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Br3tt válasza:
Nem tudom még aktuális e :D De! Élőben sokkal de sokkal jobb az ITI, mint a stúdió felvételekről! :) Üdv, egy ITI rajongó! :)
2017. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is sokkal jobbak élőben, és ezt már tapasztalatból tudom. Februárban volt szerencsém elmenni egy koncertjükre és valami elképesztően jól szórakoztam. Úgy még nem tomboltam ki magam, mint azon a koncerten, pedig voltam már egy páron, amely nem ITI volt. És köszi a választ! Üdv: egy másik ITI rajongó :)
2017. máj. 8. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!