Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai Magyar rap, hip hop...

A mai Magyar rap, hip hop számok nagy része nagyon ossza az észt de aki nyomja valóban így éli az életét?

Figyelt kérdés

Mert nagyon megy a fejmosás, hogy minden csaj egy ringyó

és mennyire megvolt mindegyik ezek a rapperek valójában ennyire menők vagy ők is papucs formák valójában!



2016. ápr. 3. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Én azt mondom, hogy Mr Busta félék nagy kamuzsákok, viszont FankaDeli, Fanka olyanokat ír le/reppel el amit ö megélt, és

ö maga megmondta az egyik élő közvetítésben hogy néha-néha ö is szokott az asszonnyal veszekedni nem mindig olyan ahogy el reppeli. és én hiszek neki, hiszek mert ismerem. :)

De ezt döntsd el MAGadban! Ne hagyd hogy az én nézetem s vagy másé befolyásoljon. csak figyeld meg mit írok/ír s TE dönts. :)

2016. ápr. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan már miért kellene igazat mondani egy számban? Mindenki hazudik. Mindenki!

pl. Dr. Dre soha sem volt gengszter, ahogy Raekwon sem volt soha kokainbáró, RZA nem volt shaolin harcos, és még nagyon hosszan sorolhatnánk a "hazugságokat". Persze ez nem csak a rapre érvényes. Szerinted hány metálos ölt embert? Vagy a pop énekesek szerinted tényleg örökké szerelmesek? Ha így áll a dolog, akkor súlyos lelki problémáik lehetnek, és nem a színpadon a helyük.

2016. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

# 2

Teljesen más az mikor el is akarják veled hitetni hogy ők nagy gangxsterek meg az utca nevelte fel őket...

2016. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2:


Azt ,hogy Dre nem volt gengszter ,azért....


De mégis mi ez a hülyeség? Mégis mi határozz meg egy "gengszter" mivoltát.

2016. dec. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*?
2016. dec. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként Fankadeli fos.
2016. dec. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!