Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpoperek?! (többi lent)

Nia nori kérdése:

Kpoperek?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy a BigBang... Tudom, hogy GD és T.O.P bevonultak katonának. Van aki azt mondja, hogy 2 évre vonultak be, van aki azt ossza, jogy a banda nem bomlott fel, hanem Taeyang, Seungri és Daesung tartják a frontot... vagyis addig zenélnek. Van aki azt mondja, hogy 5 kerek évre, itthagytak bennünket, VIP-eket..

Na, hogy is van ez?

Felbomlottak-e? Netán 3-an vannak a bandában?

2 évig, 3-ig, vagy talán 5-ig nem zenélnek teljes 5 tagú bandaként? Kérlek világosítsatok fel!



2016. ápr. 6. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 5 évre eltűnnek a köztudatból, de nem oszlanak fel.

Azt viszont nem tudom hogy a másik 3 tag addig szólóba tevékenykedik-e,bár úgy lenne logikus. De én úgy olvastam teljes 5 évig nem lesz egyikőjük sem.

2016. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te mégis hol olvastad hogy már bevonultak?? Mert sehol sem írnak ilyesmit! T.O.P vonul be ebben az évben, GD lehet hogy csak jövőre! És mind 2 évre! Az a kötelező, miért vonulnának be többre?! Az 5 év max az egész Bigbang-re vonatkozik. Hogy (majdnem) mindenki különböző évben vonul be ezért sokáig fog tartani mire mind visszajönnek.
2016. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem vonultak be. Fan Meeting van Japánban.T.O.P pedig Németországban forgat.YG Egyszer azt mondta hogy nem tudja biztosan megmondani mikor vonulnak be.
2016. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy T.O.P ebben az évben vonul be ( de meglehet hogy elhalasztják a bevonulást ha a forgatás sokáig tart, na meg beígértek egy új albumot is idénre ), GD és Taeyang 2017-ben, Daesung 2018-ban és Seungri 2019-ben vonul be.
2016. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!