Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Yaoista kpoperek, ez melyik...

Yaoista kpoperek, ez melyik Kaisoo fici?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben olvastam egy Kai x D.O s ficit. Kai író volt benne, megismerkedett D.Oval, de Kai anyja meghalt, és ezt a betegséget ő is örökölte. Aztán ugye összejöttek, D.O szülinapján Kai rosszul lett, kórházba vitték, aztán végül Kai a saját szülinapja estéjén (vagy következő reggel hajnalban elhunyt) utána D.O befejezte azt a könyvet amit együtt elkedtek írni, és rá egy évre elment ahhoz a fához, ahol régebben Kaial volt, ott megivott valamit, amitől meghalt.


Nagyjából ez volt benne. Most megint el szeretném olvasni, de nem találom sehol. (Előzményekből sem tudom visszakeresni sajnos) kérlek segítsetek minél hamarabb :)

Köszönöm :)



#magyar #szereplő #fanfiction #ficifelismerés
2014. nov. 2. 10:24
 1/1 Andrea Horváth válasza:
[link] sya nem tudom hogy ez az-e a történet amit keresel de olvasd el én ezt már elolvastam szerintem ez az amit keresel de azért még megnézem
2014. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!