Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt GNR fanok? És ha...

Vannak itt GNR fanok? És ha igen, mi volt az első GNR számotok?

Figyelt kérdés
:)

2016. ápr. 9. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy rockrajongó de ez a zenekar zseniális. A November Rainnel találkoztam először egy németországi kocsmában
2016. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A Sweet Child o' Mine-t hallottam először, de a Knockin on heaven's door feldolgozásuk fogott meg, amiatt kezdtem el hallgatniőket, kb 6 éve.

25 L

2016. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
97%
En is hatalmas Guns N Roses fan vagyok! :) Kedvenc bandam, megvaltoztattak az eletemet, nem is gondoltam hogy kepes vagyok ennyire imadni egy zenekart...:D Igazabol rock zeneken nottem fel, apukam vegett. Szoval pelenkas korom ota ismerek rock bandakat, igy mar a gn'r sem volt olyan uj nekem, ismertem az 'alap' dalaikat, de kb. masfel eve meghallottam toluk a 14 years-t. Beleszerettem elsore, utana meghallgattam az osszes dalukat es majdnem mindet megimadtam elsore. :D Volt olyan amit csak par honappal kesobb, de buszken jelentem ki hogy mara mar tenyleg az osszes dalukat (amit meg az eredeti felallassal keszitettek) imadom, es tudom kivulrol a szoveget. Tavaly nyaron lattam eloszor Slash-t, a VOLT fesztivalon, aztan november 18-an is ott voltam a koncertjukon. :) Eszmeletlen elmeny volt mindket koncert! Igaz hogy Myles Kennedy-nek nem az a hangstilusa mint Axl-nek, de attol o is nagyon jo enekes es szuper sajat dalai vannak. :) Majus 19-en (2 nap mulva) megyek Bécsbe apukammal AC/DC koncertre es Axl lesz az enekes!! Hihetetlen hogy az egyik kedvenc zenekaromat fogom eloben hallani a kedvenc enekesemmel! :D Es raadasul brutal jol enekli Axl az AC/DC dalokat (is). :) Meg el szeretnek jutni egy Gn'R koncertre is, az a legnagyobb almom, mi mas. Mert ugye osszeallt Slash, Duff, es Axl :) Sajnalom hogy Izzy es Steven nincs benne, vagy legalabb Matt vagy Gilby.:( A kedvenc dalom toluk jelen pillanatban az Estranged, de imadom a Civil War-t, Coma-t, es a Don't cry demo felvetelet :), igazabol mindegyiket le tudnam irni, meg hangulattol is fugg melyik epp a kedvenc dalom toluk, amugy nem telik el ugy egy nap hogy ne hallgatnam oket, mikor kilepek otthonrol, az elso hogy fulhallgato be, es Guns N' Roses! :) Sajnalom hogy egy kisebb regeny irtam, de meg igy is visszafogtam magam...:D 16/L
2016. máj. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) (és jó szórakozást a koncerten :) )
2016. máj. 18. 20:36
 15/20 anonim válasza:
96%
Én még nagyon kicsi koromban hallottam, ahogy anya is ezt hallgatta (Sweet Child O Mine, Welcome To The Jungle és Paradise City). Aztán elkezdtem őket magamtól is felfedezni, és rájöttem, hogy van még egy csomó király daluk ezeken kívül :)
2016. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Gilby furcsa lenne ebben a mostani felállásban mert a vég kezdetén csatlakozott a zenekarhoz és csak annyi szerepe volt benne hogy egy feldolgozáslemezen gitározgatott. Ettől függetlenül szerintem jó gitáros, és a szólólemezei is jól sikerültek.
2016. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
96%
Jelen! 1988-ban, tizenkét évesen hallottam először a Paradise City-t. Közel harminc éve még mindig nem tudom megunni őket! :)
2016. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%
Kár hogy nem csinálnak új lemezt.
2016. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Imádom őket :3

Az én első emlékem kb 7 éves koromból származik amikor is apukám jóvoltából felkeltette a figyelmemet egy nagyon különleges hang. Kérdeztem is hogy ki énekli ezt a számot, mert hihetetlenül magával ragadott az a hang. Ekkor ismerkedtem meg a GnR-szal. Akkor először hallottam a November Rain-t. Sokáig "csak" Axl Rose különleges hangja nyűgözött le, aztán mikor már megtanultam angolul, akkor került hozzám igazán közel a GnR feeling. :D

20/L

2016. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

9èves korom óta hallgatom

Wecome to the jungle

Paradise city

Don't cry

Sweet child o' mine

You could be mine

November rain

Knockin havens door

Night train

Live in a die

Ennyi jutot eszembe

15/F

2016. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!