Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek érdemes hozzálátno...

Szerintetek érdemes hozzálátnom gitárt tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni basszusgitározni. Mivel nincs a közelben gitártanár, és amúgyis drága lenne ezért a netről fogok tanulni. De gitárom sincs. (Csak léggitár). Zongorázni már tudok. Mit gondoltok, érdemes lenne venni egy gitárt, nagyon drágán, csakhogy a netről tanuljak, és a végén lehet, hogy kiderülne, hogy nem megy nekem, vagy nem szeretem, vagy nem lenne időm gyakorolni?

2016. ápr. 12. 16:21
 1/1 Mojjo ***** válasza:
Attól függ, mekkora szerelem neked a basszusgitár. A kérdésed alapján nem túl nagy... Én anno biztos voltam benne, hogy megéri bármennyit költenem az első gitáromra, mert elképesztően imádom a gitárzenét és ezt én akarom, nekem ez kell, bármi áron. Ha nem így érzel a basszusgitározás felé, akkor necces a történet. Főleg, hogy a gitár + erősítő párosra tényleg kell azért költeni, sztem egy 80-90 ezer alatt nem érdemes belevágni.
2016. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!